Melia Hotels - Find your hotel and book online | Official website.

Dear summer

Your date with summer has finally arrived. Book now with up to 25% off and the first child free.
a woman in a garment and a yellow shawl

30 Vjetori i MeliáRewards

a desk in a room with a painting on the wall

Earn and use points during your stay

Your points can be used to make hotel bookings, and you can also use them in our restaurants and spas. Would you like a massage?

a woman holding a child in her arms

In your daily life

Whenever you want, you can earn, use or transfer points with more than () partner companies and shop with your favourite brands.

a man and woman sitting on steps looking at a phone

A universe of benefits

Offers, discounts and exclusive details in our hotels, such as priority check-in, late check-out and other services.

Hapje të reja

a pool with a gazebo and a playground

Velipoja Grand Europa Resort Affiliated by Melia

Ky resort mahnitës ndodhet në plazhin e Velipojës. Ky hotel në bregdetin verior të Adriatikut të Shqipërisë, pranë ujërave të bruzta, është i përsosur për pushime unike me shërbime të personalizuara, disa pishina dhe një park me spërkatje. Shijoni pamjet e zonës, gastronominë dhe atmosferën e mirë n
a group of houses next to a body of water

Zel Costa Brava

Shtëpia juaj mesdhetare është e vendosur në mes të ujërave të pastër kristal të Cala Pola dhe Cala Giverola dhe maleve mahnitëse të Costa Brava. Shumë afër Tossa de Mar, ai pret një resort me suita të pavarura, spa dhe pishina me pamje nga deti. Është oazi dhe momenti juaj.
a pool surrounded by trees and buildings

Ratxó Retreat Hotel Meliá Collection

Një strehë paqeje dhe qetësie e vendosur në malet e Sierra de Tramontana. Një vend unik ku malet përqafojnë vizitorët, duke i ftuar ata të eksplorojnë sekretet e kësaj mrekullie natyrore. Me një pishinë të jashtme të mrekullueshme, spa dhe një propozim të shijshëm gastronomik.
a pool with lounge chairs and a building in the background

Meliá Lloret de Mar

Ky hotel në Lloret de Mar është rinovuar për të përcjellë thelbin më të pastër të Costa Brava, duke ofruar përvojën më të mirë për çdo mysafir. Një vendstrehim unik dhe i veçantë në brigjet e Mesdheut, me dhoma projektuese, një banjë relaksuese, dy nota në natyrë.
a beach with a building and a body of water

Bellevue Sardinia Resort Affiliated by Meliá

Ujërat kristal të pastër të Mesdheut ju mirëpresin në këtë resort në veri të ishullit, 1 km nga qyteti simpatik i Valledoria. Në një kontrast të përsosur mes detit dhe vegjetacionit të harlisur, ky hotel në Sardenjë është një vend unik për pushime idilike në ishullin italian.
a bed with a picture on the wall

Casa de las Artes Meliá Collection

Nga Barrio de las Letras, zemra letrare e epokës së artë spanjolle, ky hotel në Madrid nderon pasurinë kulturore dhe krijuese të epokës në një nderim modern për artin në të gjitha format e tij.
1 / 6

Promovime frymëzuese

a dock with huts on it

Meliá Escapes, udhëtimi juaj fillon këtu

a woman in a dress standing next to a palm tree

Regjistrohuni për MeliáRewards dhe merrni 2,000 pikë

a wedding ceremony set up

Bëjeni ditën tuaj të dasmës unike dhe të paharrueshme me Meliá

Zbuloni markat tona

Projektuar për të kënaqur çdo klient, çdo herë

  • luxury
  • premium
  • essential

Europa

Amerika Veriore dhe Jugore

Afrika dhe Lindja e Mesme