Durrës, Shqipëri

Meliá Durres Albania

a swimming pool with palm trees and a large pool

Mirësevini në parajsën në bregdetin shqiptar

Çdo detaj i hotelit është projektuar për të siguruar që ju të mos dëshironi të ktheheni kurrë në shtëpi. Ambienti perfekt për të siguruar pushimet tuaja në bregdetin shqiptar do të jetë absolutisht perfekt. Zbuloni lehtësirat më të jashtëzakonshme dhe shërbimet më ekskluzive.

Plazh
Familje
Çiftet/Romanca
Mirëqenie
All Inclusive
Natyrë
a view of a body of water from a balcony
a restaurant with tables and chairs
a room with a view of a pool and chairs
a pool with umbrellas and palm trees in front of a hotel
Shihni galerinë

Vendndodhja perfekte

Krahas 25 km bregdetit Gjiri Lalzit

Kuzhina

Opsione të shkëlqyera ngrënieje të bazuara në kuzhinën mesdhetare

Niveli

Dhoma superiore, zona private dhe shërbime unike

Premium Spa

Eksperiencat më relaksuese në Premium Spa-n tonë me trajtime dhe masazhe

Sporti

Objekte të gjera sportive me fusha tenisi dhe basketbolli

Qendra e Konventave

E pajisur me teknologjinë më të fundit audiovizive

Shërbimet dhe objektet

 • Klub fëmijësh
 • Zona e lojërave për fëmijë
 • Përshtatur për personat me lëvizshmëri të reduktuar
 • Garden
 • Argëtim
 • Pishinë e jashtme
 • Dhoma familjare
 • Masazhe
 • Restorant À la carte
 • Fushë sportesh të ndryshme
 • Transferime aeroporti
 • Makina me qira
 • Recepsion 24-orësh
 • Restorant me bufe
 • Këmbimi valutor

Komentet e Meliá Durres Albania

Florentina Rrahmani

16/05/2024

5/5

Thanks so much

Ky seksion tregon opinionet e klientëve të mbledhura nga Google Reviews.

MIOLA CERCIZI

16/05/2024

5/5

Il personale è estremamente accogliente, l'architettura è ben curata e l'ambiente è molto pulito.

Ky seksion tregon opinionet e klientëve të mbledhura nga Google Reviews.

Ani Shqepa

16/05/2024

5/5

The hotel boasts stunning architecture, pristine pools, and immaculate beaches. The overall service is exceptional, with staff who are consistently friendly and attentive to guests, always wearing welcoming smiles. The guest experience department excels in their role and ensures a seamless experience for guests.

Ky seksion tregon opinionet e klientëve të mbledhura nga Google Reviews.

Fred Gemoll

16/05/2024

5/5

Wir waren fast jeden Tag in der sports Bar. Das Personal war immer sehr nett und freundlich, besonders Brikena.

Ky seksion tregon opinionet e klientëve të mbledhura nga Google Reviews.

Jörg Schwerdtner

15/05/2024

5/5

Ein absolutes top Hotel in dem man seinen Urlaub in vollen Zügen genießen kann 😎

Ky seksion tregon opinionet e klientëve të mbledhura nga Google Reviews.
1 / 5
Vlerësim mesatar4.4/5918 komente

Florentina Rrahmani

16/05/2024

5/5

Thanks so much

Ky seksion tregon opinionet e klientëve të mbledhura nga Google Reviews.

MIOLA CERCIZI

16/05/2024

5/5

Il personale è estremamente accogliente, l'architettura è ben curata e l'ambiente è molto pulito.

Ky seksion tregon opinionet e klientëve të mbledhura nga Google Reviews.

Ani Shqepa

16/05/2024

5/5

The hotel boasts stunning architecture, pristine pools, and immaculate beaches. The overall service is exceptional, with staff who are consistently friendly and attentive to guests, always wearing welcoming smiles. The guest experience department excels in their role and ensures a seamless experience for guests.

Ky seksion tregon opinionet e klientëve të mbledhura nga Google Reviews.

Fred Gemoll

16/05/2024

5/5

Wir waren fast jeden Tag in der sports Bar. Das Personal war immer sehr nett und freundlich, besonders Brikena.

Ky seksion tregon opinionet e klientëve të mbledhura nga Google Reviews.

Jörg Schwerdtner

15/05/2024

5/5

Ein absolutes top Hotel in dem man seinen Urlaub in vollen Zügen genießen kann 😎

Ky seksion tregon opinionet e klientëve të mbledhura nga Google Reviews.

10 dhoma, cila është e përsosur për ty?

a couch in a room with a glass door

Kopsht Luksoz

a bed and couch in a hotel room

Pamje Luksoze nga Pishina

a room with a pool and chairs

Deluxe Infinity Pamje nga Pishina me Kopsht Privat

a room with a couch and a table and a table with a view of the ocean

Deluxe me Pamje Frontale nga Deti

a room with a pool and chairs

Pamja e Pishinës së Nivelit Premium

The Level

a room with a couch and a table

Niveli Premium Pamje nga Deti

The Level

a living room with a couch and a table and chairs

The Level ana e Plazhit

The Level

a living room with a couch and a bookcase

The Level Junior Suite ana e plazhit

The Level

a room with a bed and a television

Grand Suite Niveli

The Level

a bed in a room

Vila The Level Suite me Pishinë Private

The Level

a couch in a room with a glass door

Kopsht Luksoz

 • Pamje kopshti
 • Krevat King-size
 • 36 m²

Një dhomë simpatike dhe elegante me gjithë qetësinë që ju kërkoni. Drita mesdhetare që filtron nëpër dritaret e mëdha thekson ndjenjën e hapësirës.

a bed and couch in a hotel room

Pamje Luksoze nga Pishina

 • Pamje pishine
 • Krevat King-size
 • 36 m²

Me një dizajn elegant dhe bashkëkohor dhe nuanca të arkitekturës mesdhetare. Kjo dhomë e ndritshme dhe e gjerë me pamje nga pishina do të jetë një strehë paqeje për pushimet tuaja në Durrës.

a room with a pool and chairs

Deluxe Infinity Pamje nga Pishina me Kopsht Privat

 • Pamje pishine
 • Krevat King-size
 • 36 m²

Ndjeni plotësisht ditët tuaja të pushimit duke shijuar një kopsht privat dhe hyrje të drejtpërdrejtë në pishinën e pafund të hotelit nga tarraca juaj. Dhoma përmban një krevat king dhe një krevat divan, ku mund të relaksoheni me një infuzion të përgatitur me xhezve në dispozicionin tuaj.

a room with a couch and a table and a table with a view of the ocean

Deluxe me Pamje Frontale nga Deti

 • Pamje deti
 • Krevat King-size
 • 36 m²

Adriatiku para jush, dhe prapa, një dhomë e projektuar me detajet më të vogla në mendje për një pushim ideal. Shijoni gjithashtu pamjet e pishinës së pafund nga tarraca dhe një pushim të këndshëm brenda. Ajo përmban një krevat king, krevat divan, xhezve për kafe dhe infuzione dhe banjë me dush dhe vaskë.

a room with a pool and chairs

Pamja e Pishinës së Nivelit Premium

 • Pamje pishine
 • Krevat King-size
 • 36 m²

Shijoni pushimet tuaja plotësisht në këtë dhomë ekskluzive. Me qasje private në pishinë nga tarraca, ju mund të bëni një zhytje në çdo kohë.

a room with a couch and a table

Niveli Premium Pamje nga Deti

 • Pamje deti
 • Krevat King-size
 • 36 m²

Bëjeni këtë hapësirë strehën tuaj private të pushimeve dhe bini në dashuri me pamjet e mrekullueshme të detit. Një dhomë ekskluzive ku do të rrëmbeheni nga çdo detaj.

a living room with a couch and a table and chairs

The Level ana e Plazhit

 • Pamje kopshti
 • Krevat King-size
 • 45 m²

Trajtoni veten në mirëqenien e ofruar nga kjo dhomë me tarracë dhe pamje nga deti. Ajo është e pajisur për të përmbushur nevojat tuaja, plot me detaje për një qëndrim të këndshëm. Nga një krevat i madh king, për pushim optimal, në një banjë me dush dhe vaskë.

a living room with a couch and a bookcase

The Level Junior Suite ana e plazhit

 • Pamje kopshti
 • Krevat King-size
 • 45 m²

Përjetoni kënaqësinë e qëndrimit në këtë junior suite të vogël me pamje nga deti. Relaksohuni me një kafe të freskët nga kjo dhomë e mbushur me detaje të projektimit ose nga tarraca e saj e mrekullueshme dhe shijoni Durrësin me të gjitha komoditetet.

a room with a bed and a television

Grand Suite Niveli

 • Pamje kopshti
 • Krevat King-size
 • 95 m²

Shijoni këtë strehë paqeje dhe qetësie. Përjetoni kënaqësinë e luksit të cilësisë më të lartë në këtë suitë të jashtëzakonshme 95 m2. Tarraca e gjërë me pamje nga deti Adriatik siguron eksperiencat më të paharrueshme nën diellin durrsak.

a bed in a room

Vila The Level Suite me Pishinë Private

 • Pamje kopshti
 • Krevat King-size
 • 160 m²

Eleganca, luksi dhe hapësira kombinohen në perfeksion në këtë vilë ekskluzive. Me dy dhoma gjumi dhe një pishinë private, kjo dhomë është një strehë paqeje për pushimin tuaj të arratisjes në bregdetin shqiptar.

1 / 10
Ngritni qëndrimin tuaj lart
a room with a tv and chairs

Niveli

Zbuloni Nivelin, një botë me ndjesi të reja. Eleganca, komoditeti dhe pajisjet më të mira dhe shërbimi i personalizuar do t'i bëjnë pushimet tuaja përvojën më të pabesueshme.

Cape Nao

a restaurant with tables and chairs

Çati 1

a swimming pool with a deck and a building with trees in the background

Casa Nostra

a restaurant with tables and chairs
1 / 3
a swimming pool with palm trees and a large pool

Aktivitetet

a swimming pool with chairs and trees in front of buildings

Një zhytje nën diell

a indoor pool with a large roof

Premium Spa Wellness Center

a large room with gym equipment

Sporti

a long wall with pictures on it

Durrës

1

Cila është kategoria zyrtare e akomodimit?

2

Cilat janë afatet kohore për check-in dhe check-out?

3

Cilat janë detajet e kontaktit?

4

Cila është adresa e akomodimit?

5

A do të kem Wi-Fi falas?

6

Çfarë shërbimesh ofron akomodimi?

7

A ka ndonjë shërbim ekskluziv?

8

Sa restorante ka akomodimi?

9

Cilat janë përfitimet e të qenit anëtar i MeliáRewards?

Zbuloni markat tona

 • luxury
 • premium
 • essential