Zbuloni restorantet dhe baret tona të

Cape Nao

 • Kuzhinë mesdhetare
 • Pamje pishine

Opsionet më të mira të ngrënies pranë plazhit. Shijoni këtë klub plazhi dhe një menu të shkëlqyer që përfshin prerje mishi, peshk të freskët, butak dhe sallata me cilësi të lartë.

Çati 1

 • Aperitive
 • Pamje nga deti

Një vend i jashtëzakonshëm për të admiruar perëndimet më spektakolare të diellit. Relaksohuni në një shtrat dielli pranë pishinës dhe shijoni një përzgjedhje koktejesh. Qasje ekskluzive për The Level Suites.

Casa Nostra

 • Kuzhinë italiane

Aroma e borzilokut dhe rigonit ju mirëpret në këtë restorant à la carte. Kuzhinë tradicionale italiane e përgatitur me përpikëri me përbërës të cilësisë së lartë.

Merkado

 • Kuzhinë marketi

Kuzhinë befasuese ndërkombëtare me ndikime mesdhetare. Një shuplakë me gatime në shfaqje dhe zona që ofrojnë ëmbëlsira, sallata, gatime peshku, mish dhe perime të freskëta.

Eliksir

 • Aperitive
 • Pamje kopshti

Vendi ideal për t'u shkëputur me miqtë ose familjen. Kafe, lëngje frutash të shtrydhura të freskëta dhe ushqime të shëndetshme shërbehen duke filluar nga herët në mëngjes deri vonë në mbrëmje.

Bar Sportiv

 • Kuzhinë arabe
 • Pamje kopshti

I vendosur në zemër të resortit, ky lounge bar kombinon argëtimin dhe relaksimin. Shikoni ngjarjet kryesore sportive drejtpërdrejt në ekranet e gjeneratës së fundit.

Plaza Bar

 • Kuzhinë internacionale

Keni nevojë të shkëputeni? Ejani në barin tonë të projektuesit dhe shijoni shumëllojshmërinë e gjerë të pijeve që kemi përgatitur për ju. Pija juaj e preferuar e butë, kafe, çaj ose... një nga koktejet tona! Zgjedhja është e gjitha e juaja.

Pool Bar

 • Aperitive
 • Pamje pishine

Pikërisht brenda pishinës, bari ynë është zgjedhja perfekte për t 'u freskuar si brenda ashtu edhe jashtë. Shijoni menunë tonë të gjerë të pijeve me kokteje, pije të buta ose shkundje. Çfarë ju shkon sot?

The Level

 • Aperitive
 • Pamje pishine

Restoranti ynë, ekskluziv për mysafirët e The Level, është elegant dhe i qetë dhe përmban një sërë aperitivësh, kafe dhe çajra. Me pamje nga pishina, përjetoni një ndjesi të ekskluzivitetit maksimal dhe mirëqenies së plotë.

Merr e ha

 • Kuzhinë arabe
 • Pamje nga deti

Vendi ideal për të provuar kuzhinën tonë amerikane në një atmosferë plazhi me pamje nga deti. Një zgjidhje e shpejtë dhe e lehtë për të shijuar një propozim të shëndetshëm.

Zbuloni markat tona

 • luxury
 • premium
 • essential