Velipoje, Albania, Shqipëri

Velipoja Grand Europa Resort

a white building with columns and a door

Aty ku e jashtëzakonshme takohet me qetësinë

Ky resort mahnitës ndodhet në plazhin e Velipojës. Ky hotel në bregdetin verior të Adriatikut të Shqipërisë, pranë ujërave të bruzta, është i përsosur për pushime unike me shërbime të personalizuara, disa pishina dhe një park me spërkatje. Shijoni pamjet e zonës, gastronominë dhe atmosferën e mirë në shoqërinë më të mirë.

Familje
Plazh
Grupe
All Inclusive
Mirëqenie
Dasma
a pool with a gazebo and a playground
a room with a large window
a patio with chairs and tables
a pool with chairs and a plant
Shihni galerinë

Hyrje e drejtpërdrejtë në plazh

Një hapësirë e rezervuar për mysafirët në një nga plazhet më të mira të Shqipërisë

Park ujor

Argëtimi më freskues në parkun e madh ujor të resortit

Akomodim i shkëlqyer

Suita dhe dhoma superiore me pajisje cilësore për rehati totale

Wellness & Spa

Kanalizoni energjinë tuaj në palestër ose pushoni në banjën tonë me pishinë të nxehtë

Kuzhina ndërkombëtare

Një ofertë e larmishme dhe e shijshme ngrënieje në baret dhe restorantet tona

Ngjarjet e personalizuara

Salla takimesh dhe konferencash të pajisura për ngjarje të suksesshme të garantuara

Shërbimet dhe objektet

 • Hyrje direkte në plazh
 • Palestër
 • Pishinë me ngrohje
 • Pishinë e brendshme
 • Zona e lojërave për fëmijë
 • Qendër Wellness
 • Klub fëmijësh
 • Park ujor
 • Pishinë me rrëshqitje
 • Sallë private takimesh
 • Spa
 • Dhoma takimesh
 • Pishinë e jashtme
 • Parku i spërkatjes
 • Dhoma familjare

10 dhoma, cila është e përsosur për ty?

two beds in a room

Dhomë Standard Dyshe

a bedroom with a bed and a dresser

Dhomë Standarde Dyshe

a bed in a room

Dhomë Dyshe me Pamje nga Kopshti

a bedroom with a bed and a chair and a desk

Dhomë Superior

a white background with black and white clouds

Apartament Superior

a white background with black and white clouds

Apartament Standard 4 Persona

a white background with black and white clouds

Apartament Standard 6 Persona

a white background with black and white clouds

Dhoma lidhëse

a living room with a couch and stairs

Suite Duplex

a white background with black and white clouds

Suite Presidenciale

two beds in a room

Dhomë Standard Dyshe

 • Pamje deti
 • 2 krevate teke
 • 269 ft²

Përjetoni kombinimin perfekt të rehatisë dhe komoditetit në këtë dhomë me një krevat dopio (ose dy teke, në varësi të disponueshmërisë). Relaksohuni nën dushin e shiut ose duke shijuar pamjet nga ballkoni. Pushimi juaj më i veçantë në Velipojë.

a bedroom with a bed and a dresser

Dhomë Standarde Dyshe

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 269 ft²

Në këtë dhomë, çdo detaj është konceptuar për të siguruar një qëndrim shumë të këndshëm. Ai përmban një krevat dopio, një banjo me dush shiu dhe një tarracë, si dhe një minibar dhe një TV me ekran të sheshtë, ndër të tjera. Është plotësuesi perfekt për të shijuar Velipojën dhe plazhin e saj fantastik.

a bed in a room

Dhomë Dyshe me Pamje nga Kopshti

 • Pamje kopshti
 • 1 krevat dopio dhe 2 krevate teke
 • 269 ft²

Kalojeni relaksimin në nivelin tjetër gjatë pushimeve tuaja në Velipojë. Kjo dhomë ofron pamje nga kopshtet nga tarraca që do t'ju sjellë qetësi, si dhe momente pushimi absolut në shtratin e saj dopio dhe momente të tjera rigjallërimi nën dushin e saj të shiut.

a bedroom with a bed and a chair and a desk

Dhomë Superior

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 322 ft²

Zbuloni qetësinë në formën e saj më të pastër në këtë dhomë. Pamjet e saj të kopshteve nga tarraca ju sjellin më afër një oaz relaksi. Brendësia e saj, me një krevat dopio, tavolinë, divan të vetëm dhe banjë me dush shiu, ju siguron pushimin që ju nevojitet.

a white background with black and white clouds

Apartament Superior

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 484 ft²

Krijoni kujtime të paharrueshme në këtë parajsë idilike, të cilën do t'i shijoni ekskluzivisht nga tarraca e banesës tuaj. Kaloni ditët më të mira në Velipojë duke qëndruar në këtë dhomë të bollshme me një dhomë gjumi, sallon të veçantë dhe kuzhinë të pajisur plotësisht, me një aneks kuzhine dhe frigorifer ndër të tjera.

a white background with black and white clouds

Apartament Standard 4 Persona

 • Pamje deti
 • 1 krevat dopio dhe 2 krevate teke
 • 538 ft²

Ky apartament komod ju lejon të zbuloni Velipojën në shoqërinë më të mirë. Qëndroni në këtë dhomë të bollshme me një krevat dopio dhe dy teke, një dhomë ndenjeje dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht. Shijoni detajet cilësore që vijnë me të, të tilla si pantoflat ose një minibar.

a white background with black and white clouds

Apartament Standard 6 Persona

 • Pamje deti
 • 1 krevat dopio dhe 2 krevate teke
 • 538 ft²

Ky apartament krijon ambientin perfekt për relaksim dhe argëtim. Projektuar për të akomoduar rehat një familje ose grup, ai përmban një dhomë gjumi, dhomë të veçantë ndenjeje dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht. Një hapësirë komode ku mund të shijoni momente të veçanta.

a white background with black and white clouds

Dhoma lidhëse

 • Pamje deti
 • 1 krevat dopio dhe 2 krevate teke
 • 592 ft²

Zgjidhni vendin ideal për të kaluar pushime të lumtura në Velipojë me të dashurit tuaj. Ai përfshin dy dhoma lidhëse të projektuara me kujdes. Ka hapësira për të ndarë momente të paharrueshme në një ekuilibër perfekt dhe atmosferë të ngrohtë.

a living room with a couch and stairs

Suite Duplex

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 645 ft²

Zhytuni në qetësinë dhe elegancën e kësaj suite të shtrirë në dy kate. Me dizajnin bashkëkohor dhe pajisjet e plota, ju do të shijoni një pushim përrallor në Velipojë, një oaz në brigjet e Adriatikut.

a white background with black and white clouds

Suite Presidenciale

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 1076 ft²

Bëhuni gati për të jetuar disa ditë të paharrueshme në këtë suitë. Dizajni i tij elegant dhe i menduar ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim perfekt. Përveç kësaj, ju ofron shërbime dhe pajisje ekskluzive për të përmirësuar përvojën tuaj.

1 / 10
a white building with columns and a large doorway

Aktivitetet

a lobby with a reception desk and plants

Wellness & Spa

a room with exercise equipment

Rritni rrahjet e zemrës

a pool with chairs and umbrellas in front of a building

Koha e lirë freskuese

a building with purple lights

Fundjavë Muzikë live

Ngjarjet

a white background with black and white clouds
 • 1

  Dhomat e ngjarjeve
 •  
 • 300

  Njerëzit
 •  
 • 1525

  ft²

Bëjini ngjarjet tuaja të suksesshme. Ne ju ofrojmë sallat tona të takimeve dhe konferencave me të gjitha pajisjet, të pajisura me teknologjinë më të fundit. Zbuloni mjedisin perfekt për të mbajtur takimet dhe festimet tuaja.

1

Cila është kategoria zyrtare e akomodimit?

2

Cilat janë afatet kohore për check-in dhe check-out?

3

Cilat janë detajet e kontaktit?

4

Cila është adresa e akomodimit?

5

A do të kem Wi-Fi falas?

6

Çfarë shërbimesh ofron akomodimi?

7

A ka ndonjë shërbim ekskluziv?

8

Sa restorante ka akomodimi?

9

Cilat janë përfitimet e të qenit anëtar i MeliáRewards?

Zbuloni markat tona

 • luxury
 • premium
 • essential