Descubre nuestros restaurantes y bares

Veranda

 • Kuzhinë internacionale
 • Pamje pishine

Me pamje mahnitëse nga deti, pjatat e shijshme të përgatitura nga shefi ynë ekspert italian janë edhe më të këndshme. Kombinoni shijet e menysë me verëra të shkëlqyera.

Olivia

 • Kuzhinë arabe
 • Pamje pishine

Provoni kafshime të shijshme Barbecue dhe shije autentike amerikane në Olivia. Nuk mund të humbisni specialitetin e tyre, një përzgjedhje picash artizanale të bëra me përbërës të mirë.

Taverna

 • Kuzhinë internacionale
 • Pamje pylli

Shijoni pjatat tona të frymëzuara nga kuzhina italiane dhe ndërkombëtare, si dhe receta vendase që do t'ju pëlqejnë. Ajo është e dekoruar me stil dhe ka një shërbim bufe.

Vinoteka

 • Aperitive
 • Pamje pylli

Ejani dhe pini një gotë verëra më të mira, të shoqëruar me meze të shijshme dhe një atmosferë të sofistikuar dhe të qetë. Parkimi është në dispozicion.

Descubre nuestras marcas

 • luxury
 • premium
 • essential