Melia Hotels - Najděte si svůj hotel a proveďte rezervaci online| Oficiální internetová stránka

Todas las ventajas MeliáRewards aquí y ahora

a desk in a room with a painting on the wall

Earn and use points during your stay

Your points can be used to make hotel bookings, and you can also use them in our restaurants and spas. Would you like a massage?

a woman holding a child in her arms

In your daily life

Whenever you want, you can earn, use or transfer points with more than () partner companies and shop with your favourite brands.

a man and woman sitting on steps looking at a phone

A universe of benefits

Offers, discounts and exclusive details in our hotels, such as priority check-in, late check-out and other services.

Nuevas aperturas

a pool with chairs and trees in the background

Torre Melina Gran Meliá

Městský hotel s atmosférou letoviska. Nachází se v horní části Barcelony. Torre Melina je obklopen svěžími soukromými zahradami s relaxačními bazény a stává se oázou v srdci města.
a statue in a city

Palazzo Cordusio Gran Meliá

První hotel společnosti Gran Meliá v Miláně vniká do města módy a spojuje v sobě osobitý italský styl a esenci hlavního města Lombardie s nejvřelejšími španělskými službami. Hotel se nachází v samém srdci Milána, v blízkosti náměstí Duomo a Quadrilatero della Moda, a nabízí tak bránu do Milána.
a bed in a room

INNSiDE Tenerife Santa Cruz

Jen málo ostrovů nabízí tolik možností jako Tenerife. Přírodní koupaliště, půvabná města, idylické pláže a prastaré stromy jsou jen některými z atrakcí, které dělají z tohoto místa tak vzrušující místo k návštěvě. Jeho kombinace vynikající kuchyně, skvělého počasí a fantastické atmosféry.
a building with flags on the front

Meliá Granada

Tento nedávno zrekonstruovaný hotel se nachází přímo v centru Granady, nedaleko katedrály a náměstí Alcaicería. Ve městě al-Andalus na vás čeká exkluzivní a pohodlné útočiště, které vás zve k prohlídce památek světového dědictví, jako je Alhambra a její okolí nebo Generalife.
a pool with lounge chairs and a building in the background

Meliá Lloret de Mar

Tento hotel v Lloret de Mar je obklopen nádhernými zahradami a byl zrekonstruován tak, aby zprostředkoval nejčistší podstatu pobřeží Costa Brava a nabídl každému hostu ten nejlepší zážitek. Jedinečné a výjimečné útočiště na břehu Středozemního moře s designovými pokoji, relaxačními lázněmi.
a pool with chairs and umbrellas

Paradisus Gran Canaria

Dokonalá kombinace luxusu a přírody v rámci destinace. Úžasný nový resort v bujné přírodě podél pláže San Agustín. Jeho elegantní služby a vynikající architektura a design interiéru jsou dokonalými společníky pro jedinečný luxusní zážitek.
a pool with palm trees and umbrellas

Paradisus Salinas Lanzarote

Hotel, který zahrnuje všechny krásy Lanzarote. Tento hotel pouze pro dospělé na Kanárských ostrovech je „Destination Inclusive® Luxury Resort“, což je inovativní koncept all-inclusive, který nabízí kulturní zážitky a místní aktivity jak v destinaci, tak v hotelu.
a chair on a balcony overlooking a beach

Zel Mallorca

Relaxace a zábava, siesta a fiesta. Autentická kultura. Rána venku a večery s verbenou. Bezstarostný život a charakteristické teplo středomořského domova. Tento hotel se nachází na pláži Palmanova a díky spolupráci s Rafa Nadalem je zárukou ideální dovolené.
1 / 8

No te pierdas estas promociones

a dock with huts on it

Meliá Escapes, vaše cesta začíná zde

Ode dneška si můžete rezervovat let + hotel a vše, co potřebujete pro náš první společný výlet. Získejte hotel, let, zážitky a transfery na jednom místě. Navíc můžete využít své body MeliáRewards nebo přidat další. Objevte svůj kompletní zážitek s Meliá Escapes.

Zaregistrujte se do MeliáRewards a získejte 2 000 bodů

Příslušnost znamená vstup do světa výhod. Sbírejte a používejte body nebo využívejte exkluzivní ceny a výhody v našich hotelech a u více než 100 partnerských společností.

a wedding ceremony set up

Váš svatební den bude s Meliá jedinečný a nezapomenutelný

Nabízíme nekonečné množství nádherných míst, od kouzelného Karibiku až po stovky dalších okouzlujících destinací, které jsou prostě ideální pro oslavu, na kterou vy a vaši hosté nikdy nezapomenete.

a man and woman taking a selfie

Pobyty

Objevte jedinečné pobyty Meliá Escapes a užijte si nezapomenutelné zážitky s letenkami + letenkami + hotelem v ceně. Za celkovou částku rezervace získáte body MeliáRewards.

Descubre nuestras marcas

Diseñadas para satisfacer a cada cliente en todo momento

  • luxury
  • premium
  • essential

Evropa

Severní a Jižní Amerika

Afrika a Střední východ