Melia Hotels - Najděte si svůj hotel a proveďte rezervaci online| Oficiální internetová stránka

Summer, stay forever

Enjoy what's left of summer to live unforgettable moments. Make the most of 25% off
a woman in a garment sitting in a pool

30. výročí MeliáRewards

a desk in a room with a painting on the wall

Earn and use points during your stay

Your points can be used to make hotel bookings, and you can also use them in our restaurants and spas. Would you like a massage?

a woman holding a child in her arms

In your daily life

Whenever you want, you can earn, use or transfer points with more than () partner companies and shop with your favourite brands.

a man and woman sitting on steps looking at a phone

A universe of benefits

Offers, discounts and exclusive details in our hotels, such as priority check-in, late check-out and other services.

Nové

a pool with lounge chairs and palm trees

Meliá Casa Maya – Cancun – All Inclusive

V Cancúnu objevte skvost v podobě hotelu. Díky své vynikající poloze na karibském pobřeží nabízí tento all-inclusive resort přímý přístup na jednu z nejkrásnějších pláží v oblasti. Zlatavý písek a jemné mořské vlny vybízejí k odpočinku a vychutnávání každého okamžiku.
a bed with a picture on the wall

Casa de las Artes Meliá Collection

Tento madridský hotel se nachází ve čtvrti Barrio de las Letras, literárním srdci španělského zlatého věku, a vzdává hold kulturnímu a tvůrčímu bohatství této doby v podobě moderní pocty umění ve všech jeho podobách.
a glass pool with a bridge over water

INNSiDE Tenerife Santa Cruz

Jen málo ostrovů nabízí tolik možností jako Tenerife. Přírodní koupaliště, okouzlující města, idylické pláže a prastaré stromy jsou jen některými z atrakcí, které dělají z tohoto místa tak vzrušující místo k návštěvě.
a pool with a gazebo and a playground

Velipoja Grand Europa Resort Affiliated by Melia

Tento nádherný resort se nachází na pláži Velipoja. Tento hotel na severním pobřeží Jadranu v Albánii u tyrkysových vod je ideální pro jedinečnou dovolenou se službami na míru, několika bazény a zábavním parkem.
a pool surrounded by trees and buildings

Ratxó Retreat Hotel Meliá Collection

Oáza klidu a pohody v horách Sierra de Tramontana. Jedinečné místo, kde hory objímají návštěvníky a zvou je k objevování tajemství tohoto přírodního zázraku. Nabízí úžasný venkovní bazén, lázně a vynikající gastronomické nabídky.
a pool with chairs and trees in the background

Torre Melina Gran Meliá

Městský hotel s atmosférou letoviska. Nachází se v horní části Barcelony. Torre Melina je obklopen svěžími soukromými zahradami s relaxačními bazény a stává se oázou v srdci města.
a building with flags on the front

Meliá Granada

Tento nedávno zrekonstruovaný hotel se nachází přímo v centru Granady, nedaleko katedrály a náměstí Alcaicería. Ve městě al-Andalus na vás čeká exkluzivní a pohodlné útočiště, které vás zve k prohlídce památek světového dědictví, jako je Alhambra a její okolí nebo Generalife.
a group of houses next to a river

The Grand Luang Prabang Affiliated by Meliá

Toto letovisko, které kdysi vlastnil hrdina národního hnutí princ Phetsarath, se rozkládá na pozemku o rozloze téměř 6 hektarů. Tento idylický hotel se skládá z 8 budov, včetně paláce postaveného v roce 1920, a stojí na útesu, z něhož se naskýtá jeden z nejkrásnějších výhledů v Luang Prabangu.
a bed with a wood headboard and a lamp

INNSiDE Braga Centro

Chcete najít dokonalou rovnováhu mezi relaxací a akcí? Vyberte si náš moderní hotel v pulsujícím srdci Bragy. Skutečná kombinace modernosti a pohodlí, kterou jste hledali. Užijte si naše prostory vytvořené tak, abychom vám nabídli výjimečné chvíle odpočinku i zábavy.
1 / 9

Inspirující propagační akce

a dock with huts on it

Meliá Escapes, vaše cesta začíná zde

Ode dneška si můžete rezervovat let + hotel a vše, co potřebujete pro náš první společný výlet. Získejte hotel, let, zážitky a transfery na jednom místě. Navíc můžete využít své body MeliáRewards nebo přidat další. Objevte svůj kompletní zážitek s Meliá Escapes.

Zaregistrujte se do MeliáRewards a získejte 2 000 bodů

Příslušnost znamená vstup do světa výhod. Sbírejte a používejte body nebo využívejte exkluzivní ceny a výhody v našich hotelech a u více než 100 partnerských společností.

a wedding ceremony set up

Váš svatební den bude s Meliá jedinečný a nezapomenutelný

Nabízíme nekonečné množství nádherných míst, od kouzelného Karibiku až po stovky dalších okouzlujících destinací, které jsou prostě ideální pro oslavu, na kterou vy a vaši hosté nikdy nezapomenete.

a group of people looking at a phone

Pobyty

Objevte jedinečné pobyty Meliá Escapes a užijte si nezapomenutelné zážitky s letenkami + letenkami + hotelem v ceně. Za celkovou částku rezervace získáte body MeliáRewards.

Nenechte si tyto plány ujít

06. 6. - 31. 7.18:00

ChefBurger by Mano González

  • Dubaj, United Arab Emirates

A Project by the Culture Connection

Objevte naše značky

Navrženo pro uspokojení i nejnáročnějších zákazníků

  • luxury
  • premium
  • essential

Europe

Africa and Middle East

North & South America