Reviews of Sol Luna Bay

Average rating4.6/52443 reviews

3 Filters
Filter by

Margarita Dimitrova

28/05/2024

5/5

Прекрасно място. За пръв път посещаваме хотела, и за пръв път нямаме забележки. Прекрасно отношение към гостите, чисто и уютно. Храната е прясно приготвена и съобразена със различите вкусове на гостите. Препоръчвам за дълга семейна почивка.


Joanna Hanel

28/05/2024

5/5

Hotel to mistrzostwo świata ... w tak czystym i zadbanym hotelu spędziłam wakacje pierwszy raz. Jedzenie to niebo w gębie zaczynając od chrupiących bułek kończąc na przepysznej wołowinie czy króliku.... piękna plaża, fajne baseny. Cała bez wyjątku obsługa hotelu to ludzie z bardzo wysoką kulturą osobistą, zawsze szczerze uśmiechnięci, pomocni ale nienarzucający się. Pan Andrzej z recepcji mówiący po Polsku bardzo miły i cierpliwy. Pan Barman ( nie) serwujący herbatki wywoływał uśmiech kiedy tylko pojawiał się w zasięgu wzroku 😁 na uwagę zasłużył jeszcze Pan z busa hotelowego, który w drodze powrotnej z Obzoru widząc że rodzice mają problem z poruszaniem się podjechał pod samiuśkie drzwi hotelu ... dodając tylko....full serwis 😁. Polecam Hotel z całego serca każdemu.... Już na Nim tęsknię a jeszcze nie wyjechałam 😁. Wszystkie przyznane nagrody się należą 💪.


Joanna Hanel

27/05/2024

5/5

Świetny hotel, najczystszy w jakim przebywałam na wakacjach. Serwowane potrawy to poprostu niebo w gębie. Cały personel bez wyjątku z kulturą na najwyższym poziomie, miły, sympatyczny nie narzucający się. Pan Aleksander mówiący po Polsku bardzo pomocny i cierpliwy, natomiat Pan Barman, który (nie) serwował herbatki wywoływał uśmiech kiedy tylko pojawił się w zasięgu wzroku. Na uwagę zasługuje również Pan kierowca z busa hotelowego, kiedy zauważył że moi rodzice mają problem z chodzeniem podwózł nas pod same drzwi hotelu choć wcale nie musiał.... zaznaczam jednak że caaaly personel zasługuje na minimum 6 * polecam ten Hotel z całego serca.... już bym wróciła a jeszcze nie wyjechałam 😁


Николинка Петрова

20/05/2024

5/5

Прекрасно място за пълноценна почивка.Всичко е на много високо ниво-обслужване,чистота,отношение към всеки детайл,към всеки посетител.Тук се чувстваш специален.Невероятен морски изглед,хотел с класа.Благодарим Ви.Благодарим ти Надя.Пак ще сме ваши гости.


Sarah BRETON

25/05/2024

5/5

Meilleur hôtel que nous ayons fait. Personnel au top, vue magnifique


Black Sea

In a quiet area alongside a beach with fine sand, 10 minutes from Byala and Obzor

Light and comfort

Tastefully designed rooms, most of them with sea views

A choice of flavours

Restaurants and buffets serving the finest international and local cuisine

Water park

A refreshing experience for kids and adults, also with a small museum

Guaranteed fun

Family facilities and games, with a great daytime and evening entertainment programme

Events in Bulgaria

Three well-equipped conference rooms, the largest with capacity for 350 people

Discover our brands

  • luxury
  • premium
  • essential