Dhomat në dispozicion: 8

a room with a bed and chairs

Dhomë standarde me krevat dopio

 • Pamje qyteti
 • Krevat Queen-size
 • 20 m²

Zbuloni Tiranën ditën dhe pushoni me rehati natën në një dhomë plot detaje. Dizajni i hollë ju fton të pushoni në një krevat dopio ose të bëni një dush freskues shiu.

a room with a bed and a desk and chair

Dhomë standarde me pamje dhe krevat dopio

 • Pamje qyteti
 • Krevat Queen-size
 • 25 m²

Zbuloni të gjithë komoditetin që kërkoni në këtë dhomë në kryeqytetin e Shqipërisë. Një dhomë e ndritshme, moderne me pamje të jashtëzakonshme të maleve. Ajo ofron një krevat dopio, TV, tavolinë dhe një zonë të vogël shtrojë.

a bedroom with a bed and a chair

Dhomë Premium me Ballkon

 • Pamje qyteti
 • Krevat Queen-size
 • 30 m²

Pushoni me stil në një dhomë me ballkon, e krijuar për të garantuar mirëqenie maksimale. Ka një krevat dopio, një zonë të jashtme ku mund të uleni me një pije të nxehtë dhe një banjo me dush shiu.

a room with a bed and a desk and a tv

Suitë me Vaskë

 • Pamje qyteti
 • Krevat King-size
 • 55 m²

Përjetoni ndjesi të reja në një suitë me një dhomë gjumi dhe një sallë pritjeje me një vaskë me vorbull. Shfrytëzojeni sa më shumë dhe shkëputeni në një vend unik në Tiranë me pamje nga qyteti. Ofron një krevat dopio, zonë të zhveshjes, tavolinë, TV dhe dush shiu.

a bed with pillows in a room

Suitë me Tarracë

 • Pamje qyteti
 • Krevat King-size
 • 65 m²

Pamjet e qytetit nga ballkoni i kësaj suite do ta bëjnë qëndrimin tuaj në Tiranë edhe më të këndshëm. Vendosur në katet e sipërme të hotelit, është e gjerë dhe e sofistikuar, me një krevat king size dhe TV në dhomën e gjumit dhe një divan-krevat dhe TV me ekran të sheshtë në dhomën e ndenjes.

a bed with pillows in a room

Suite

 • Pamje qyteti
 • Krevat King-size
 • 55 m²

E sofistikuar dhe e larë në dritë, kjo suitë ofron gjithçka që ju nevojitet. Dhoma e gjumit ka një krevat king-size dhe një tavolinë, dhe sallë pritjeje përmban një divan të rehatshëm dhe një TV me ekran të sheshtë. Ky është vendi më i mirë për të qëndruar dhe shijuar Tiranën.

a bedroom with a bed and orange chairs

Junior Suite

 • Pamje qyteti
 • Krevat King-size
 • 50 m²

Sapo hyni në këtë suitë të bukur junior, mund të ndjeni relaksimin dhe shkëputjen. Një dhomë e gjerë projektuesi me një dhomë gjumi me një krevat dhe tavolinë, dhe një sallë pritjeje të veçantë me një divan dhe TV. Gjithashtu ka një dush shiu.

a bed with red pillows and a plant in front of it

Suite presidenciale

 • Pamje qyteti
 • Krevat King-size
 • 70 m²

Zbuloni rrugët e Tiranës me këtë suitë madhështore si kampin tuaj bazë. Një suitë me dy zona të ndryshme: një dhomë gjumi me një krevat king size dhe një sallë pritjeje me një divan dhe tavolinë ngrënieje. Banjo me plan të hapur ka një vaskë dhe dush projektuesi.

Zbuloni markat tona

 • luxury
 • premium
 • essential