Dhomat dhe përvojat

Dhomat në dispozicion: 10

a room with two beds and a couch

Dhoma Sol

 • Pamje kopshti
 • 2 krevate teke
 • 279 ft²

Bëjeni qëndrimin tuaj në Shqipëri shumë të veçantë me një dhomë me pamje nga kopshti nga tarraca e tyre private e kopshtit të mrekullueshëm mesdhetar të hotelit dhe të gjitha shërbimet që kërkohen për t'ju siguruar që të shijoni qëndrimin tuaj.

a bed with a blue pillow and a desk and a television on the wall

Sol Room Pamje nga Pishina

 • Pamje pishine
 • 2 krevate teke
 • 279 ft²

Shijoni një dhomë me kopshte dhe pamje nga pishina nga tarraca private e kopshtit të mrekullueshëm mesdhetar të hotelit. E pajisur me një sistem automatizimi në shtëpi, ofron të gjitha shërbimet dhe lehtësitë që ju nevojiten për një qëndrim të paharrueshëm në Durrës.

a room with a bed and a desk

Dhoma familjare

 • Pamje pishine
 • Krevat King-size
 • 505 ft²

Dhoma elegante, të bollshme dhe të ndritshme me tarracë të mobiluar dhe pamje nga kopshtet e bukura të hotelit ose zona e pishinës. Sallë pritjeje me 2 divane krevate Queen. Çdo dhomë ofron të gjitha shërbimet dhe lehtësitë që ju nevojiten për një qëndrim të paharrueshëm në Shqipëri

a bed with white sheets and blue pillows

Dhomë Sol me pamje të pjesshme të detit

 • Pamje deti
 • 2 krevate teke
 • 312 ft²

Dhoma moderne dhe te bollshme. Këto dhoma të dekoruara në mënyrë elegante ofrojnë një krevat të madh, divan krevat, banjë të plotë me dush dhe tarracë të mobiluar me pamje të bukur nga kopshtet e hotelit dhe pamje të pjesshme të detit.

a bed with white sheets and blue pillows

Sol Room Pamje nga Deti

 • Pamje deti
 • 2 krevate teke
 • 312 ft²

Ideale për të shfrytëzuar sa më shumë çdo minutë kënaqësie gjatë qëndrimit tuaj në Shqipëri. Një dhomë e pajisur në mënyrë perfekte me një tarracë të madhe dhe të mobiluar, banjo të plotë, divan krevat dhe pamje të mrekullueshme nga deti. Po, pushimet tuaja mund të jenë edhe më të përsosura.

a bed with a bathtub in a room

Sol Suite

 • Pamje deti
 • Krevat King-size
 • 570 ft²

Dhomë e dekoruar në mënyrë elegante ofron një krevat dopio King, divan mbretëreshë, banjë të plotë me dush dhe vaskë dhe tarracë të mobiluar me pamje të bukur të plazhit privat të hotelit dhe detit Adriatik.

a balcony with chairs and a pool in the background

Junior Suite

 • Pamje deti
 • Krevat King-size
 • 344 ft²

Shijoni pushimet tuaja të ëndrrave në këtë apartament. Një dhomë e pajisur me mobilje moderne, një krevat divan dhe një makinë kafeje me kapsula. Përveç një ballkoni të madh me pamje të mrekullueshme të detit.

a table and chairs on a balcony overlooking the ocean

Junior Suite me tarracë

 • Pamje deti
 • Krevat King-size
 • 376 ft²

Zbuloni një hapësirë të përsosur për një qëndrim në Shqipëri. E bollshme dhe e pajisur plotësisht me detaje të tilla si një makinë kafeje me kapsula ose krevat divan. Ka një tarracë spektakolare me pamje nga deti ose pishina me shtretër dielli për banjo dielli.

a bed with white sheets and blue pillow

Extra Sol Junior Suite Sea View VIEW

  a bed with white sheets and blue pillow

  EXTRA SOL JUNIOR SUITE

  • Pamje kopshti
  • Krevat King-size

  Zbuloni markat tona

  • luxury
  • premium
  • essential