Discover our restaurants and bars

Verbena

 • Kuzhinë internacionale
 • Pamje kopshti

Bufe me stacione që shërbejnë sallata të shijshme, gatime me peshk dhe mish, fruta dhe perime të stinës dhe ëmbëlsira të shijshme. Një festë për të gjitha shqisat tuaja.

Breeza Beach Club

 • BBQ me qymyr
 • Pamje pishine

Destinacioni i përsosur i qetë për një vakt të paharrueshëm gjatë ditës, ky klub plazhi i qetë u ofron klientëve kafshata të shijshme dhe kokteje të krijuara në mënyrë perfekte në një kolonë zanore të muzikës qetësuese por optimiste dhe zbaticës së baticës.

Restorant La Citarella

 • Kuzhinë italiane
 • Pamje kopshti

Shijoni një vakt vërtet tradicional italian me të gjithë familjen. Një furrë me picë druri dhe një kuzhinë me plan të hapur ofrojnë një përvojë emocionuese për të përmbushur të gjitha shijet, nga fëmijët te gjyshërit, kuzhinierët tanë ofrojnë pjata të shëndetshme italiane për të gjithë.

Klubi i plazhit Tropikal

 • Aperitive
 • Pamje nga deti

Zbuloni një nga pishinat më të mëdha në qytetin e vjetër të Durrësit, të rrethuar nga palma, shezlong dhe shami për rehatinë tuaj më të madhe. Pije dhe kokteje fantastike nga bari dhe restoranti ynë i plazhit.

Discover our brands

 • luxury
 • premium
 • essential