Suite Presidenciale

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 100 m²
Shihni galerinë

Çdo moment në këtë suitë madhështore është një kënaqësi e vërtetë. Gjeni qetësinë në një dhomë gjumi me një krevat dopio dhe relaksohuni në maksimum në një dhomë ndenjeje të gjerë të veçantë, me një zonë ngrënieje dhe dy divane-krevat. Përveç pajisjeve të tij të plota cilësore, ofron shërbime të personalizuara dhe avantazhe unike, si aksesi në plazhin privat të hotelit ose spa. Kjo suitë përmbush ëndrrën tuaj për të jetuar një festë të paharrueshme.

Dush shiu
Krevat dopio divani
Sallë pritjeje e veçantë
Ballok
Shërbimi i marrjes në aeroport
Hyrje në ritualin e ujit në banjë

Përvojat tona

Ekskluziviteti në shërbimin tuaj

a white background with black and white clouds

Më shumë shërbime në dhomë

 • Pajisje të veçanta për fëmijët
 • Legen elektrik
 • Robdishan peshqiri dhe pantofla
 • Tryezë
 • Objektet e hekurosjes
 • TV me ekran të sheshtë
 • Peshoret
 • Tarracë
 • Minibar
 • Wi-Fi me shpejtësi të lartë
 • Zona e ngrënies

Dhoma të tjera të rekomanduara

two beds in a room

Dhomë Standard Dyshe

 • Pamje deti
 • 2 krevate teke
 • 25 m²

Përjetoni kombinimin perfekt të rehatisë dhe komoditetit në këtë dhomë me një krevat dopio (ose dy teke, në varësi të disponueshmërisë). Relaksohuni nën dushin e shiut ose duke shijuar pamjet nga ballkoni. Pushimi juaj më i veçantë në Velipojë.

a bedroom with a bed and a dresser

Dhomë Standarde Dyshe

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 25 m²

Në këtë dhomë, çdo detaj është konceptuar për të siguruar një qëndrim shumë të këndshëm. Ai përmban një krevat dopio, një banjo me dush shiu dhe një tarracë, si dhe një minibar dhe një TV me ekran të sheshtë, ndër të tjera. Është plotësuesi perfekt për të shijuar Velipojën dhe plazhin e saj fantastik.

a bed in a room

Dhomë Dyshe me Pamje nga Kopshti

 • Pamje kopshti
 • 1 krevat dopio dhe 2 krevate teke
 • 25 m²

Kalojeni relaksimin në nivelin tjetër gjatë pushimeve tuaja në Velipojë. Kjo dhomë ofron pamje nga kopshtet nga tarraca që do t'ju sjellë qetësi, si dhe momente pushimi absolut në shtratin e saj dopio dhe momente të tjera rigjallërimi nën dushin e saj të shiut.

a bedroom with a bed and a chair and a desk

Dhomë Superior

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 30 m²

Zbuloni qetësinë në formën e saj më të pastër në këtë dhomë. Pamjet e saj të kopshteve nga tarraca ju sjellin më afër një oaz relaksi. Brendësia e saj, me një krevat dopio, tavolinë, divan të vetëm dhe banjë me dush shiu, ju siguron pushimin që ju nevojitet.

a white background with black and white clouds

Apartament Superior

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 45 m²

Krijoni kujtime të paharrueshme në këtë parajsë idilike, të cilën do t'i shijoni ekskluzivisht nga tarraca e banesës tuaj. Kaloni ditët më të mira në Velipojë duke qëndruar në këtë dhomë të bollshme me një dhomë gjumi, sallon të veçantë dhe kuzhinë të pajisur plotësisht, me një aneks kuzhine dhe frigorifer ndër të tjera.

a white background with black and white clouds

Apartament Standard 4 Persona

 • Pamje deti
 • 1 krevat dopio dhe 2 krevate teke
 • 50 m²

Ky apartament komod ju lejon të zbuloni Velipojën në shoqërinë më të mirë. Qëndroni në këtë dhomë të bollshme me një krevat dopio dhe dy teke, një dhomë ndenjeje dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht. Shijoni detajet cilësore që vijnë me të, të tilla si pantoflat ose një minibar.

a white background with black and white clouds

Apartament Standard 6 Persona

 • Pamje deti
 • 1 krevat dopio dhe 2 krevate teke
 • 50 m²

Ky apartament krijon ambientin perfekt për relaksim dhe argëtim. Projektuar për të akomoduar rehat një familje ose grup, ai përmban një dhomë gjumi, dhomë të veçantë ndenjeje dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht. Një hapësirë komode ku mund të shijoni momente të veçanta.

a white background with black and white clouds

Dhoma lidhëse

 • Pamje deti
 • 1 krevat dopio dhe 2 krevate teke
 • 55 m²

Zgjidhni vendin ideal për të kaluar pushime të lumtura në Velipojë me të dashurit tuaj. Ai përfshin dy dhoma lidhëse të projektuara me kujdes. Ka hapësira për të ndarë momente të paharrueshme në një ekuilibër perfekt dhe atmosferë të ngrohtë.

a living room with a couch and stairs

Suite Duplex

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 60 m²

Zhytuni në qetësinë dhe elegancën e kësaj suite të shtrirë në dy kate. Me dizajnin bashkëkohor dhe pajisjet e plota, ju do të shijoni një pushim përrallor në Velipojë, një oaz në brigjet e Adriatikut.

Zbuloni markat tona

 • luxury
 • premium
 • essential