Niveli Premium Pamje nga Deti

 • Pamje deti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 387.5 ft²
Shihni galerinë

Shikoni detin Mesdhe nga tarraca e kësaj dhome. Ose shijoni rrezet e diellit dhe flladin e detit në çdo kohë të ditës. Një dhomë 36 m2 e pajisur me një gamë të gjerë detajesh dhe një banjë të plotë me dush shiu dhe tharëse flokësh. Zgjidhni këtë dhomë për të përfituar edhe nga të gjitha shërbimet e Nivelit.

Dush dhe vaskë
Tarracë
Pajisjet e banjës "The Ritual of Jing" nga Rituals®
Chromecast
Shërbim kafeje dhe çaji në dhomë
Dyshek DreamMaker

Përvojat tona

Salla e Nivelit

Niveli në dhomën tuaj

1 / 2

Më shumë shërbime në dhomë

 • Zona private në resort
 • Shërbim qetësues gjumi
 • Përgatitëse kafeje
 • Wi-Fi me shpejtësi të lartë
 • Sallë pritjeje private
 • Minibar
 • TV me ekran të sheshtë
 • Karikues USB
 • Soundbar me lidhje Bluetooth
 • Legen elektrik
 • TV me Chromecast
 • Jastëkë me pupla

Dhoma të tjera të rekomanduara

Kopsht Luksoz

 • Pamje kopshti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 387.5 ft²

Një dhomë simpatike dhe elegante me gjithë qetësinë që ju kërkoni. Drita mesdhetare që filtron nëpër dritaret e mëdha thekson ndjenjën e hapësirës.

Pamje Luksoze nga Pishina

 • Pamje pishine
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 387.5 ft²

Me një dizajn elegant dhe bashkëkohor dhe nuanca të arkitekturës mesdhetare. Kjo dhomë e ndritshme dhe e gjerë me pamje nga pishina do të jetë një strehë paqeje për pushimet tuaja në Durrës.

Deluxe Infinity Pamje nga Pishina me Kopsht Privat

 • Pamje pishine
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 387.5 ft²

Ndjeni plotësisht ditët tuaja të pushimit duke shijuar një kopsht privat dhe hyrje të drejtpërdrejtë në pishinën e pafund të hotelit nga tarraca juaj. Dhoma përmban një krevat king dhe një krevat divan, ku mund të relaksoheni me një infuzion të përgatitur me xhezve në dispozicionin tuaj.

Pamje nga deti Deluxe

 • Pamje deti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 387.5 ft²

Ndjeni flladin e butë të Adriatikut nga tarraca e dhomës suaj dhe shijoni pamjet e bukura. Pushoni plotësisht në një krevat mbretëror dhe relaksohuni në këtë dhomë të rehatshme me divan, xhezve dhe banjë me dush dhe vaskë.

Deluxe me Pamje Frontale nga Deti

 • Pamje deti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 387.5 ft²

Adriatiku para jush, dhe prapa, një dhomë e projektuar me detajet më të vogla në mendje për një pushim ideal. Shijoni gjithashtu pamjet e pishinës së pafund nga tarraca dhe një pushim të këndshëm brenda. Ajo përmban një krevat king, krevat divan, xhezve për kafe dhe infuzione dhe banjë me dush dhe vaskë.

The Level

Pamja e Pishinës së Nivelit Premium

 • Pamje pishine
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 387.5 ft²

Shijoni pushimet tuaja plotësisht në këtë dhomë ekskluzive. Me qasje private në pishinë nga tarraca, ju mund të bëni një zhytje në çdo kohë.

The Level

The Level ana e Plazhit

 • Pamje kopshti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 484.38 ft²

Trajtoni veten në mirëqenien e ofruar nga kjo dhomë me tarracë dhe pamje nga deti. Ajo është e pajisur për të përmbushur nevojat tuaja, plot me detaje për një qëndrim të këndshëm. Nga një krevat i madh king, për pushim optimal, në një banjë me dush dhe vaskë.

The Level

The Level Junior Suite ana e plazhit

 • Pamje kopshti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 484.38 ft²

Përjetoni kënaqësinë e qëndrimit në këtë junior suite të vogël me pamje nga deti. Relaksohuni me një kafe të freskët nga kjo dhomë e mbushur me detaje të projektimit ose nga tarraca e saj e mrekullueshme dhe shijoni Durrësin me të gjitha komoditetet.

The Level

Grand Suite Niveli

 • Pamje kopshti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 1022.58 ft²

Shijoni këtë strehë paqeje dhe qetësie. Përjetoni kënaqësinë e luksit të cilësisë më të lartë në këtë suitë të jashtëzakonshme 95 m2. Tarraca e gjërë me pamje nga deti Adriatik siguron eksperiencat më të paharrueshme nën diellin durrsak.

The Level

Vila The Level Suite me Pishinë Private

 • Pamje kopshti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 1722.24 ft²

Eleganca, luksi dhe hapësira kombinohen në perfeksion në këtë vilë ekskluzive. Me dy dhoma gjumi dhe një pishinë private, kjo dhomë është një strehë paqeje për pushimin tuaj të arratisjes në bregdetin shqiptar.

Zbuloni markat tona

 • luxury
 • premium
 • essential