Deluxe me Pamje Frontale nga Deti

 • Pamje deti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 36 m²
Ver galería

Más servicios de habitación

 • Minibar
 • Wi-Fi me shpejtësi të lartë
 • Jastëkë me pupla
 • Robdishan peshqiri dhe pantofla
 • Legen elektrik
 • Karikues USB
 • Jastëkë me fibra
 • Robdishan peshqiri
 • TV me ekran të sheshtë
 • Objektet e hekurosjes
 • Jastëk me shkumë
 • Peshoret

Otras habitaciones recomendadas

Kopsht Luksoz

 • Pamje kopshti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 36 m²

Një dhomë simpatike dhe elegante me gjithë qetësinë që ju kërkoni. Drita mesdhetare që filtron nëpër dritaret e mëdha thekson ndjenjën e hapësirës.

Pamje Luksoze nga Pishina

 • Pamje pishine
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 36 m²

Me një dizajn elegant dhe bashkëkohor dhe nuanca të arkitekturës mesdhetare. Kjo dhomë e ndritshme dhe e gjerë me pamje nga pishina do të jetë një strehë paqeje për pushimet tuaja në Durrës.

Deluxe Infinity Pamje nga Pishina me Kopsht Privat

 • Pamje pishine
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 36 m²

Ndjeni plotësisht ditët tuaja të pushimit duke shijuar një kopsht privat dhe hyrje të drejtpërdrejtë në pishinën e pafund të hotelit nga tarraca juaj. Dhoma përmban një krevat king dhe një krevat divan, ku mund të relaksoheni me një infuzion të përgatitur me xhezve në dispozicionin tuaj.

Pamje nga deti Deluxe

 • Pamje deti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 36 m²

Ndjeni flladin e butë të Adriatikut nga tarraca e dhomës suaj dhe shijoni pamjet e bukura. Pushoni plotësisht në një krevat mbretëror dhe relaksohuni në këtë dhomë të rehatshme me divan, xhezve dhe banjë me dush dhe vaskë.

The Level

Pamja e Pishinës së Nivelit Premium

 • Pamje pishine
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 36 m²

Shijoni pushimet tuaja plotësisht në këtë dhomë ekskluzive. Me qasje private në pishinë nga tarraca, ju mund të bëni një zhytje në çdo kohë.

The Level

Niveli Premium Pamje nga Deti

 • Pamje deti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 36 m²

Bëjeni këtë hapësirë strehën tuaj private të pushimeve dhe bini në dashuri me pamjet e mrekullueshme të detit. Një dhomë ekskluzive ku do të rrëmbeheni nga çdo detaj.

The Level

The Level ana e Plazhit

 • Pamje kopshti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 45 m²

Trajtoni veten në mirëqenien e ofruar nga kjo dhomë me tarracë dhe pamje nga deti. Ajo është e pajisur për të përmbushur nevojat tuaja, plot me detaje për një qëndrim të këndshëm. Nga një krevat i madh king, për pushim optimal, në një banjë me dush dhe vaskë.

The Level

The Level Junior Suite ana e plazhit

 • Pamje kopshti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 45 m²

Përjetoni kënaqësinë e qëndrimit në këtë junior suite të vogël me pamje nga deti. Relaksohuni me një kafe të freskët nga kjo dhomë e mbushur me detaje të projektimit ose nga tarraca e saj e mrekullueshme dhe shijoni Durrësin me të gjitha komoditetet.

The Level

Grand Suite Niveli

 • Pamje kopshti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 95 m²

Shijoni këtë strehë paqeje dhe qetësie. Përjetoni kënaqësinë e luksit të cilësisë më të lartë në këtë suitë të jashtëzakonshme 95 m2. Tarraca e gjërë me pamje nga deti Adriatik siguron eksperiencat më të paharrueshme nën diellin durrsak.

The Level

Vila The Level Suite me Pishinë Private

 • Pamje kopshti
 • 2 krevate dopio dhe 1 krevat King
 • 160 m²

Eleganca, luksi dhe hapësira kombinohen në perfeksion në këtë vilë ekskluzive. Me dy dhoma gjumi dhe një pishinë private, kjo dhomë është një strehë paqeje për pushimin tuaj të arratisjes në bregdetin shqiptar.

Descubre nuestras marcas

 • luxury
 • premium
 • essential