Melia Hotels - Find your hotel and book online | Official website.

30 Vjetori i MeliáRewards

a desk in a room with a painting on the wall

Earn and use points during your stay

Your points can be used to make hotel bookings, and you can also use them in our restaurants and spas. Would you like a massage?

a woman holding a child in her arms

In your daily life

Whenever you want, you can earn, use or transfer points with more than () partner companies and shop with your favourite brands.

a man and woman sitting on steps looking at a phone

A universe of benefits

Offers, discounts and exclusive details in our hotels, such as priority check-in, late check-out and other services.

Hapje të reja

a pool surrounded by trees and buildings

Ratxó Retreat Hotel Meliá Collection

Një strehë paqeje dhe qetësie e vendosur në malet e Sierra de Tramontana. Një vend unik ku malet përqafojnë vizitorët, duke i ftuar ata të eksplorojnë sekretet e kësaj mrekullie natyrore. Me një pishinë të jashtme të mrekullueshme, spa dhe një propozim të shijshëm gastronomik.
a group of houses next to a body of water

Zel Costa Brava

Shtëpia juaj mesdhetare është e vendosur në mes të ujërave të pastër kristal të Cala Pola dhe Cala Giverola dhe maleve mahnitëse të Costa Brava. Shumë afër Tossa de Mar, ai pret një resort me suita të pavarura, spa dhe pishina me pamje nga deti. Është oazi dhe momenti juaj.
a pool with lounge chairs and a building in the background

Meliá Lloret de Mar

Ky hotel në Lloret de Mar është rinovuar për të përcjellë thelbin më të pastër të Costa Brava, duke ofruar përvojën më të mirë për çdo mysafir. Një vendstrehim unik dhe i veçantë në brigjet e Mesdheut, me dhoma projektuese, një banjë relaksuese, dy nota në natyrë.
a pool with a gazebo and a playground

Velipoja Grand Europa Resort Affiliated by Melia

Ky resort mahnitës ndodhet në plazhin e Velipojës. Ky hotel në bregdetin verior të Adriatikut të Shqipërisë, pranë ujërave të bruzta, është i përsosur për pushime unike me shërbime të personalizuara, disa pishina dhe një park me spërkatje. Shijoni pamjet e zonës, gastronominë dhe atmosferën e mirë n
1 / 4

Promovime frymëzuese

a dock with huts on it

Meliá Escapes, udhëtimi juaj fillon këtu

a woman in a dress standing next to a palm tree

Regjistrohuni për MeliáRewards dhe merrni 2,000 pikë

a wedding ceremony set up

Bëjeni ditën tuaj të dasmës unike dhe të paharrueshme me Meliá

Mos i humbisni këto plane

24 maj - 26 maj

SUDA® Holistic Weekend

  • Punta Cana, Dominican Republic

Join us for a transformative journey in Paradisus Palma Real Golf & Spa Resort: meditation, yoga, and an immersion experience to rediscover inner peace.

24 maj - 26 maj

SUDA® Holistic Weekend

Playa del Carmen, Mexico

Join us for a transformative journey in Paradisus La Perla: meditation, yoga, and organic movement to rediscover inner peace

Hyrje falas

Kjo shumë është vetëm për ngjarjen, përcaktohet nga organizatori dhe mund të ndryshojë. Hoteli mund të prenotohet veçmas.

25 maj - 26 maj20:00

The White Party is Back!

Los Cabos, Mexico

Are you going to miss it? Get ready for the biggest white party at ME Cabo with the international DJ Öwnboss. Pure spectacle!

Hyrje falas

Kjo shumë është vetëm për ngjarjen, përcaktohet nga organizatori dhe mund të ndryshojë. Hoteli mund të prenotohet veçmas.

01 korr - 31 korr

Flow & Beat

Punta Cana, Dominican Republic

Meliá Punta Cana Beach - A Wellness Inclusive Resort – Adults Only

Hyrje falas

Kjo shumë është vetëm për ngjarjen, përcaktohet nga organizatori dhe mund të ndryshojë. Hoteli mund të prenotohet veçmas.

01 gush - 31 gush

Travel for Good

Punta Cana, Dominican Republic

Meliá Punta Cana Beach - A Wellness Inclusive Resort – Adults Only

Hyrje falas

Kjo shumë është vetëm për ngjarjen, përcaktohet nga organizatori dhe mund të ndryshojë. Hoteli mund të prenotohet veçmas.

01 sht - 30 sht

Sacred Movements and Sounds

Punta Cana, Dominican Republic

Meliá Punta Cana Beach - A Wellness Inclusive Resort – Adults Only

Hyrje falas

Kjo shumë është vetëm për ngjarjen, përcaktohet nga organizatori dhe mund të ndryshojë. Hoteli mund të prenotohet veçmas.

01 tet - 31 tet

Autumn Vibes

Punta Cana, Dominican Republic

Meliá Punta Cana Beach - A Wellness Inclusive Resort – Adults Only

Hyrje falas

Kjo shumë është vetëm për ngjarjen, përcaktohet nga organizatori dhe mund të ndryshojë. Hoteli mund të prenotohet veçmas.

Zbuloni markat tona

Projektuar për të kënaqur çdo klient, çdo herë

  • luxury
  • premium
  • essential

Europa

Amerika Veriore dhe Jugore

Afrika dhe Lindja e Mesme