Melia Hotels - Find your hotel and book online | Official website.

MeliáRewards 30. Jubiläum

a desk in a room with a painting on the wall

Earn and use points during your stay

Your points can be used to make hotel bookings, and you can also use them in our restaurants and spas. Would you like a massage?

a woman holding a child in her arms

In your daily life

Whenever you want, you can earn, use or transfer points with more than () partner companies and shop with your favourite brands.

a man and woman sitting on steps looking at a phone

A universe of benefits

Offers, discounts and exclusive details in our hotels, such as priority check-in, late check-out and other services.

Neueröffnungen

a statue in a city

Palazzo Cordusio Gran Meliá

Prona e parë e Gran Meliá-s në Milano shpërthen në qytetin e modës, duke ndërthurur një dhunti të dukshme italiane dhe thelbin e kryeqytetit të Lombardisë me shërbimin më të ngrohtë spanjoll. Në zemër të Milanos, afër sheshit Duomo dhe Quadrilatero della Moda, hoteli ofron një portë për në Milano.
a pool with chairs and trees in the background

Torre Melina Gran Meliá

Një hotel urban me një ndjesi resorti. I vendosur në pjesën e sipërme të Barcelonës. Rrethuar nga kopshte private të harlisura me pishina relaksuese, Torre Melina bëhet një oazë në zemër të qytetit.
a pool surrounded by trees and buildings

Ratxó Retreat Hotel Meliá Collection

Një strehë paqeje dhe qetësie e vendosur në malet e Sierra de Tramontana. Një vend unik ku malet përqafojnë vizitorët, duke i ftuar ata të eksplorojnë sekretet e kësaj mrekullie natyrore. Me një pishinë të jashtme të mrekullueshme, spa dhe një propozim të shijshëm gastronomik.
a room with a bed and a couch

Summum Boutique Hotel Meliá Collection

Historia e këtij pallati mesjetar, i vendosur në zemër të qytetit të vjetër të Palmës, do t'ju mahnisë. E ndërtuar në vitin 1570, Palau de Can Berga-Ladària është një trashëgimi nga e kaluara dhe një nga ndërtesat më unike në qytet.
a group of houses next to a body of water

Zel Costa Brava

Shtëpia juaj mesdhetare është e vendosur në mes të ujërave të pastër kristal të Cala Pola dhe Cala Giverola dhe maleve mahnitëse të Costa Brava. Shumë afër Tossa de Mar, ai pret një resort me suita të pavarura, spa dhe pishina me pamje nga deti. Është oazi dhe momenti juaj.
a pool with lounge chairs and a building in the background

Meliá Lloret de Mar

Ky hotel në Lloret de Mar është rinovuar për të përcjellë thelbin më të pastër të Costa Brava, duke ofruar përvojën më të mirë për çdo mysafir. Një vendstrehim unik dhe i veçantë në brigjet e Mesdheut, me dhoma projektuese, një banjë relaksuese, dy nota në natyrë.
1 / 6

Inspirierende Sonderaktionen

a dock with huts on it

Meliá Escapes, udhëtimi juaj fillon këtu

a woman in a dress standing next to a palm tree

Regjistrohuni për MeliáRewards dhe merrni 2,000 pikë

a wedding ceremony set up

Bëjeni ditën tuaj të dasmës unike dhe të paharrueshme me Meliá

Lassen Sie sich diese Pläne nicht entgehen

07 mar - 01 maj

Gone Rogue Exhibition “HER”

  • Londra, United Kingdom

View works by Sophie Tea, Caroline Chinakwe, Beryl Cook and Imogen Hogan.

10 maj - 12 maj

SUDA® Holistic Weekend in Cabos

Los Cabos, Mexico

Join us in Los Cabos, embracing transformation through energy release, dance, laughter, sweat, and be present.

Eintritt frei

Dieser Betrag gilt nur für das Event, wird vom Veranstalter festgelegt und kann variieren. Das Hotel kann separat gebucht werden.

Entdecken Sie unsere Marken

Entwickelt, um jeden Gast jedes Mal zufrieden zu stellen

  • luxury
  • premium
  • essential

Europa

Amerika Veriore dhe Jugore

Afrika dhe Lindja e Mesme