Melia Hotels - Find your hotel and book online | Official website.

Summer, stay forever

Enjoy what's left of summer to live unforgettable moments. Make the most of 25% off
a woman in a garment sitting in a pool

30 Vjetori i MeliáRewards

a desk in a room with a painting on the wall

Earn and use points during your stay

Your points can be used to make hotel bookings, and you can also use them in our restaurants and spas. Would you like a massage?

a woman holding a child in her arms

In your daily life

Whenever you want, you can earn, use or transfer points with more than () partner companies and shop with your favourite brands.

a man and woman sitting on steps looking at a phone

A universe of benefits

Offers, discounts and exclusive details in our hotels, such as priority check-in, late check-out and other services.

Hapje të reja

a pool with lounge chairs and palm trees

Meliá Casa Maya – Cancun – All Inclusive

Zbuloni një xhevahir të një hoteli në Kankun. Falë vendndodhjes së tij kryesore në bregdetin e Karaibeve, ky resort gjithëpërfshirës ofron qasje të drejtpërdrejtë në një nga plazhet më mahnitëse në zonë. Rëra e artë dhe valët e buta të detit janë një ftesë për t'u çlodhur dhe shijuar çdo moment.
a pool with a gazebo and a playground

Velipoja Grand Europa Resort Affiliated by Melia

Ky resort mahnitës ndodhet në plazhin e Velipojës. Ky hotel në bregdetin verior të Adriatikut të Shqipërisë, pranë ujërave të bruzta, është i përsosur për pushime unike me shërbime të personalizuara, disa pishina dhe një park me spërkatje. Shijoni pamjet e zonës, gastronominë dhe atmosferën e mirë n
a group of houses next to a body of water

Zel Costa Brava

Shtëpia juaj mesdhetare është e vendosur në mes të ujërave të pastër kristal të Cala Pola dhe Cala Giverola dhe maleve mahnitëse të Costa Brava. Shumë afër Tossa de Mar, ai pret një resort me suita të pavarura, spa dhe pishina me pamje nga deti. Është oazi dhe momenti juaj.
a pool surrounded by trees and buildings

Ratxó Retreat Hotel Meliá Collection

Një strehë paqeje dhe qetësie e vendosur në malet e Sierra de Tramontana. Një vend unik ku malet përqafojnë vizitorët, duke i ftuar ata të eksplorojnë sekretet e kësaj mrekullie natyrore. Me një pishinë të jashtme të mrekullueshme, spa dhe një propozim të shijshëm gastronomik.
a pool with umbrellas and chairs in front of a building

Meliá Lloret de Mar

Ky hotel në Lloret de Mar është rinovuar për të përcjellë thelbin më të pastër të Costa Brava, duke ofruar përvojën më të mirë për çdo mysafir. Një vendstrehim unik dhe i veçantë në brigjet e Mesdheut, me dhoma projektuese, një banjë relaksuese, dy nota në natyrë.
a beach with a building and a body of water

Bellevue Sardinia Resort Affiliated by Meliá

Ujërat kristal të pastër të Mesdheut ju mirëpresin në këtë resort në veri të ishullit, 1 km nga qyteti simpatik i Valledoria. Në një kontrast të përsosur mes detit dhe vegjetacionit të harlisur, ky hotel në Sardenjë është një vend unik për pushime idilike në ishullin italian.
a bed with a picture on the wall

Casa de las Artes Meliá Collection

Nga Barrio de las Letras, zemra letrare e epokës së artë spanjolle, ky hotel në Madrid nderon pasurinë kulturore dhe krijuese të epokës në një nderim modern për artin në të gjitha format e tij.
1 / 7

Promovime frymëzuese

a dock with huts on it

Meliá Escapes, udhëtimi juaj fillon këtu

Duke filluar nga sot, ju mund të rezervoni fluturimin tuaj + hotelin dhe gjithçka që ju nevojitet për udhëtimin tonë të parë së bashku. Merrni hotelin, fluturimin, përvojat dhe transferimet në një vend. Përveç kësaj, ju mund të përdorni pikat tuaja MeliáRewards ose të shtoni më shumë. Zbuloni përvojën tuaj të plotë me Meliá Escapes.

Regjistrohuni për MeliáRewards dhe merrni 2,000 pikë

Të përkasësh do të thotë të hysh në një botë avantazhesh. Fitoni dhe përdorni pikë, ose gëzoni tarifa dhe përfitime ekskluzive në hotelet tona dhe në më shumë se 100 kompani partnere.

a wedding ceremony set up

Bëjeni ditën tuaj të dasmës unike dhe të paharrueshme me Meliá

Nga magjia e Karaibeve në qindra destinacione të tjera magjepsëse, ne ofrojmë një sasi të pafund vendndodhjesh të bukura që janë thjesht perfekte për një festë që ju dhe të ftuarit tuaj nuk do ta harroni kurrë.

a group of people looking at a phone

Pushime

Zbulo pushimet unike të Meliá Escapes dhe shijo një përvojë të paharrueshme me bileta + fluturime + hotel të përfshira. Fito pikë MeliáRewards për shumën totale të prenotimit tënd.

Mos i humbisni këto plane

06 qer - 31 korr18:00

ChefBurger by Mano González

  • Dubai, United Arab Emirates

A Project by the Culture Connection

Zbuloni markat tona

Projektuar për të kënaqur çdo klient, çdo herë

  • luxury
  • premium
  • essential

Europe

Africa and Middle East

North & South America