Melia Hotels - Find your hotel and book online | Official website.

All the MeliáRewards advantages here and now

a desk in a room with a painting on the wall

Earn and use points during your stay

Your points can be used to make hotel bookings, and you can also use them in our restaurants and spas. Would you like a massage?

a woman holding a child in her arms

In your daily life

Whenever you want, you can earn, use or transfer points with more than () partner companies and shop with your favourite brands.

a man and woman sitting on steps looking at a phone

A universe of benefits

Offers, discounts and exclusive details in our hotels, such as priority check-in, late check-out and other services.

New openings

a pool with chairs and trees in the background

Torre Melina Gran Meliá

Një hotel urban me një ndjesi resorti. I vendosur në pjesën e sipërme të Barcelonës. Rrethuar nga kopshte private të harlisura me pishina relaksuese, Torre Melina bëhet një oazë në zemër të qytetit.
a swimming pool with palm trees and a large pool

Meliá Durres Albania

Mirësevini në parajsën në bregdetin shqiptar. Çdo detaj i hotelit është projektuar për të siguruar që ju të mos dëshironi të ktheheni kurrë në shtëpi. Ambienti perfekt për të siguruar pushimet tuaja në bregdetin shqiptar do të jetë absolutisht perfekt.
a pool with lounge chairs and umbrellas

Sol Tropikal Durres

I vendosur në pjesën jugore të Durrësit, ai u bë resorti i parë privat pas nënshkrimit të marrëveshjes së Helsinkit. Me rreth 1000 m2 plazh privat, Sol Tropikal Durres është vendi më i mirë në Adriatik për t'u shijuar me familjen.
a chair on a balcony overlooking a beach

Zel Mallorca

Relaks dhe argëtim, pushim dhe festë. Kulturë autentike. Mëngjeset jashtë dhe verbena mbrëmje. Një jetë e shkujdesur dhe ngrohtësia dalluese e një shtëpie mesdhetare. E vendosur në plazhin Palmanova si rezultat i partneriteti me Rafa Nadal, ky hotel garanton një pushim ideal.
a pool with palm trees and umbrellas

Paradisus Salinas Lanzarote

Një hotel që përqafon të gjithë bukurinë e Lanzarote. Ky hotel për të rriturit vetëm në Ishujt Kanarie është një "Destination Inclusive® Luxury Resort", një koncept novator gjithëpërfshirës që ofron përvoja kulturore dhe aktivitete lokale si në destinacion ashtu edhe në hotel.
1 / 5

You can´t miss these promotions

a dock with huts on it

Meliá Escapes, udhëtimi juaj fillon këtu

Duke filluar nga sot, ju mund të rezervoni fluturimin tuaj + hotelin dhe gjithçka që ju nevojitet për udhëtimin tonë të parë së bashku. Merrni hotelin, fluturimin, përvojat dhe transferimet në një vend. Përveç kësaj, ju mund të përdorni pikat tuaja MeliáRewards ose të shtoni më shumë. Zbuloni përvojën tuaj të plotë me Meliá Escapes.

Regjistrohuni për MeliáRewards dhe merrni 2,000 pikë

Të përkasësh do të thotë të hysh në një botë avantazhesh. Fitoni dhe përdorni pikë, ose gëzoni tarifa dhe përfitime ekskluzive në hotelet tona dhe në më shumë se 100 kompani partnere.

a wedding ceremony set up

Bëjeni ditën tuaj të dasmës unike dhe të paharrueshme me Meliá

Nga magjia e Karaibeve në qindra destinacione të tjera magjepsëse, ne ofrojmë një sasi të pafund vendndodhjesh të bukura që janë thjesht perfekte për një festë që ju dhe të ftuarit tuaj nuk do ta harroni kurrë.

a man and woman taking a selfie

Pushime

Zbulo pushimet unike të Meliá Escapes dhe shijo një përvojë të paharrueshme me bileta + fluturime + hotel të përfshira. Fito pikë MeliáRewards për shumën totale të prenotimit tënd.

Discover our brands

Designed to satisfy every customer, every time

  • luxury
  • premium
  • essential

Europa

Amerika Veriore dhe Jugore

Afrika dhe Lindja e Mesme