Suite Duplex

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 645 ft²
Ver galería

Përjetoni ndjesi unike në një suitë duplex, të dekoruar me stil dhe të menduar në detaje për mirëqenien tuaj totale. Shijoni momentet e kohës së lirë në dhomën e veçantë të ndenjes me një divan dopio-krevat, në katin e parë. Kati i dytë është i përsosur për momente më intime në një dhomë gjumi të bollshme me një krevat dopio dhe një banjë si spa, me vaskë dhe dush shiu.

Dush shiu
Krevat dopio divani
Sallë pritjeje e veçantë
Ballok
Ballok
Shërbimi i marrjes në aeroport

Nuestras experiencias

Shërbim i personalizuar

a white background with black and white clouds

Más servicios de habitación

 • Hyrje në ritualin e ujit në banjë
 • Minibar
 • Wi-Fi me shpejtësi të lartë
 • Peshoret
 • Pajisje të veçanta për fëmijët
 • Legen elektrik
 • Jastëkë me fibra
 • Sallë pritjeje
 • Objektet e hekurosjes
 • TV me ekran të sheshtë
 • Robdishan peshqiri dhe pantofla
 • Tryezë

Otras habitaciones recomendadas

two beds in a room

Dhomë Standard Dyshe

 • Pamje deti
 • 2 krevate teke
 • 269 ft²

Përjetoni kombinimin perfekt të rehatisë dhe komoditetit në këtë dhomë me një krevat dopio (ose dy teke, në varësi të disponueshmërisë). Relaksohuni nën dushin e shiut ose duke shijuar pamjet nga ballkoni. Pushimi juaj më i veçantë në Velipojë.

a bedroom with a bed and a dresser

Dhomë Standarde Dyshe

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 269 ft²

Në këtë dhomë, çdo detaj është konceptuar për të siguruar një qëndrim shumë të këndshëm. Ai përmban një krevat dopio, një banjo me dush shiu dhe një tarracë, si dhe një minibar dhe një TV me ekran të sheshtë, ndër të tjera. Është plotësuesi perfekt për të shijuar Velipojën dhe plazhin e saj fantastik.

a bed in a room

Dhomë Dyshe me Pamje nga Kopshti

 • Pamje kopshti
 • 1 krevat dopio dhe 2 krevate teke
 • 269 ft²

Kalojeni relaksimin në nivelin tjetër gjatë pushimeve tuaja në Velipojë. Kjo dhomë ofron pamje nga kopshtet nga tarraca që do t'ju sjellë qetësi, si dhe momente pushimi absolut në shtratin e saj dopio dhe momente të tjera rigjallërimi nën dushin e saj të shiut.

a bedroom with a bed and a chair and a desk

Dhomë Superior

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 322 ft²

Zbuloni qetësinë në formën e saj më të pastër në këtë dhomë. Pamjet e saj të kopshteve nga tarraca ju sjellin më afër një oaz relaksi. Brendësia e saj, me një krevat dopio, tavolinë, divan të vetëm dhe banjë me dush shiu, ju siguron pushimin që ju nevojitet.

a white background with black and white clouds

Apartament Superior

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 484 ft²

Krijoni kujtime të paharrueshme në këtë parajsë idilike, të cilën do t'i shijoni ekskluzivisht nga tarraca e banesës tuaj. Kaloni ditët më të mira në Velipojë duke qëndruar në këtë dhomë të bollshme me një dhomë gjumi, sallon të veçantë dhe kuzhinë të pajisur plotësisht, me një aneks kuzhine dhe frigorifer ndër të tjera.

a white background with black and white clouds

Apartament Standard 4 Persona

 • Pamje deti
 • 1 krevat dopio dhe 2 krevate teke
 • 538 ft²

Ky apartament komod ju lejon të zbuloni Velipojën në shoqërinë më të mirë. Qëndroni në këtë dhomë të bollshme me një krevat dopio dhe dy teke, një dhomë ndenjeje dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht. Shijoni detajet cilësore që vijnë me të, të tilla si pantoflat ose një minibar.

a white background with black and white clouds

Apartament Standard 6 Persona

 • Pamje deti
 • 1 krevat dopio dhe 2 krevate teke
 • 538 ft²

Ky apartament krijon ambientin perfekt për relaksim dhe argëtim. Projektuar për të akomoduar rehat një familje ose grup, ai përmban një dhomë gjumi, dhomë të veçantë ndenjeje dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht. Një hapësirë komode ku mund të shijoni momente të veçanta.

a white background with black and white clouds

Dhoma lidhëse

 • Pamje deti
 • 1 krevat dopio dhe 2 krevate teke
 • 592 ft²

Zgjidhni vendin ideal për të kaluar pushime të lumtura në Velipojë me të dashurit tuaj. Ai përfshin dy dhoma lidhëse të projektuara me kujdes. Ka hapësira për të ndarë momente të paharrueshme në një ekuilibër perfekt dhe atmosferë të ngrohtë.

a white background with black and white clouds

Suite Presidenciale

 • Pamje deti
 • Krevat dopio
 • 1076 ft²

Bëhuni gati për të jetuar disa ditë të paharrueshme në këtë suitë. Dizajni i tij elegant dhe i menduar ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim perfekt. Përveç kësaj, ju ofron shërbime dhe pajisje ekskluzive për të përmirësuar përvojën tuaj.

Descubre nuestras marcas

 • luxury
 • premium
 • essential