Dhomë Premium me Ballkon

 • Pamje qyteti
 • Krevat Queen-size
 • 322.92 ft²
Shihni galerinë

Dhoma të tjera të rekomanduara

Dhomë standarde me krevat dopio

 • Pamje qyteti
 • Krevat Queen-size
 • 215.28 ft²

Zbuloni Tiranën ditën dhe pushoni me rehati natën në një dhomë plot detaje. Dizajni i hollë ju fton të pushoni në një krevat dopio ose të bëni një dush freskues shiu.

Dhomë standarde me pamje dhe krevat dopio

 • Pamje qyteti
 • Krevat Queen-size
 • 269.1 ft²

Zbuloni të gjithë komoditetin që kërkoni në këtë dhomë në kryeqytetin e Shqipërisë. Një dhomë e ndritshme, moderne me pamje të jashtëzakonshme të maleve. Ajo ofron një krevat dopio, TV, tavolinë dhe një zonë të vogël shtrojë.

Suitë me Vaskë

 • Pamje qyteti
 • Krevat King-size
 • 592.02 ft²

Përjetoni ndjesi të reja në një suitë me një dhomë gjumi dhe një sallë pritjeje me një vaskë me vorbull. Shfrytëzojeni sa më shumë dhe shkëputeni në një vend unik në Tiranë me pamje nga qyteti. Ofron një krevat dopio, zonë të zhveshjes, tavolinë, TV dhe dush shiu.

Suitë me Tarracë

 • Pamje qyteti
 • Krevat King-size
 • 699.66 ft²

Pamjet e qytetit nga ballkoni i kësaj suite do ta bëjnë qëndrimin tuaj në Tiranë edhe më të këndshëm. Vendosur në katet e sipërme të hotelit, është e gjerë dhe e sofistikuar, me një krevat king size dhe TV në dhomën e gjumit dhe një divan-krevat dhe TV me ekran të sheshtë në dhomën e ndenjes.

Suite

 • Pamje qyteti
 • Krevat King-size
 • 592.02 ft²

E sofistikuar dhe e larë në dritë, kjo suitë ofron gjithçka që ju nevojitet. Dhoma e gjumit ka një krevat king-size dhe një tavolinë, dhe sallë pritjeje përmban një divan të rehatshëm dhe një TV me ekran të sheshtë. Ky është vendi më i mirë për të qëndruar dhe shijuar Tiranën.

Junior Suite

 • Pamje qyteti
 • Krevat King-size
 • 538.2 ft²

Sapo hyni në këtë suitë të bukur junior, mund të ndjeni relaksimin dhe shkëputjen. Një dhomë e gjerë projektuesi me një dhomë gjumi me një krevat dhe tavolinë, dhe një sallë pritjeje të veçantë me një divan dhe TV. Gjithashtu ka një dush shiu.

Suite presidenciale

 • Pamje qyteti
 • Krevat King-size
 • 753.48 ft²

Zbuloni rrugët e Tiranës me këtë suitë madhështore si kampin tuaj bazë. Një suitë me dy zona të ndryshme: një dhomë gjumi me një krevat king size dhe një sallë pritjeje me një divan dhe tavolinë ngrënieje. Banjo me plan të hapur ka një vaskë dhe dush projektuesi.

Zbuloni markat tona

 • luxury
 • premium
 • essential