Junior Suite me tarracë

 • Pamje deti
 • Krevat King-size
 • 35 m²
Shihni galerinë

Dhoma të tjera të rekomanduara

Dhoma Sol

 • Pamje kopshti
 • 2 krevate teke
 • 26 m²

Bëjeni qëndrimin tuaj në Shqipëri shumë të veçantë me një dhomë me pamje nga kopshti nga tarraca e tyre private e kopshtit të mrekullueshëm mesdhetar të hotelit dhe të gjitha shërbimet që kërkohen për t'ju siguruar që të shijoni qëndrimin tuaj.

Sol Room Pamje nga Pishina

 • Pamje pishine
 • 2 krevate teke
 • 26 m²

Shijoni një dhomë me kopshte dhe pamje nga pishina nga tarraca private e kopshtit të mrekullueshëm mesdhetar të hotelit. E pajisur me një sistem automatizimi në shtëpi, ofron të gjitha shërbimet dhe lehtësitë që ju nevojiten për një qëndrim të paharrueshëm në Durrës.

Dhoma familjare

 • Pamje pishine
 • Krevat King-size
 • 47 m²

Dhoma elegante, të bollshme dhe të ndritshme me tarracë të mobiluar dhe pamje nga kopshtet e bukura të hotelit ose zona e pishinës. Sallë pritjeje me 2 divane krevate Queen. Çdo dhomë ofron të gjitha shërbimet dhe lehtësitë që ju nevojiten për një qëndrim të paharrueshëm në Shqipëri

Dhomë Sol me pamje të pjesshme të detit

 • Pamje deti
 • 2 krevate teke
 • 29 m²

Dhoma moderne dhe te bollshme. Këto dhoma të dekoruara në mënyrë elegante ofrojnë një krevat të madh, divan krevat, banjë të plotë me dush dhe tarracë të mobiluar me pamje të bukur nga kopshtet e hotelit dhe pamje të pjesshme të detit.

Sol Room Pamje nga Deti

 • Pamje deti
 • 2 krevate teke
 • 29 m²

Ideale për të shfrytëzuar sa më shumë çdo minutë kënaqësie gjatë qëndrimit tuaj në Shqipëri. Një dhomë e pajisur në mënyrë perfekte me një tarracë të madhe dhe të mobiluar, banjo të plotë, divan krevat dhe pamje të mrekullueshme nga deti. Po, pushimet tuaja mund të jenë edhe më të përsosura.

Sol Suite

 • Pamje deti
 • Krevat King-size
 • 53 m²

Dhomë e dekoruar në mënyrë elegante ofron një krevat dopio King, divan mbretëreshë, banjë të plotë me dush dhe vaskë dhe tarracë të mobiluar me pamje të bukur të plazhit privat të hotelit dhe detit Adriatik.

Junior Suite

 • Pamje deti
 • Krevat King-size
 • 32 m²

Shijoni pushimet tuaja të ëndrrave në këtë apartament. Një dhomë e pajisur me mobilje moderne, një krevat divan dhe një makinë kafeje me kapsula. Përveç një ballkoni të madh me pamje të mrekullueshme të detit.

Zbuloni markat tona

 • luxury
 • premium
 • essential