The Level Junior Suite ana e plazhit

 • Pamje kopshti
 • Krevat King-size
 • 484 ft²
Shihni galerinë

Krijoni kujtime të pashlyeshme të ditëve tuaja të pushimit në këtë junior suite që është e pajisur plotësisht për komoditetin tuaj. Dhoma e gjumit përmban një krevat king, një krevat divan dhe një tavolinë, së bashku me pajisje të tilla si një TV me ekran të sheshtë me Chromecast, ose një banjë me dush dhe vaskë. Hyni te pishina private The Level dhe Rooftop Nine, dhe shijoni përfitimet që ju merrni nga të qenit një mysafir i The Level.

Dush dhe vaskë
Ballok
Pajisjet e banjës "The Ritual of Jing" nga Rituals®
Chromecast
Shërbim kafeje dhe çaji në dhomë
Dyshek DreamMaker

Përvojat tona

The Level Lounge

a room with a tv and chairs

The Level dhomat

a room with a white robe and a black shelf
1 / 2

Më shumë shërbime në dhomë

 • Zona private në resort
 • Minibar
 • TV me ekran të sheshtë
 • Karikues USB
 • Sallë pritjeje private
 • Legen elektrik
 • TV me Chromecast
 • Zgjedhje librash
 • Shërbim qetësues gjumi
 • Përgatitëse kafeje
 • Wi-Fi me shpejtësi të lartë
 • Jastëkë me pupla

Dhoma të tjera të rekomanduara

a couch in a room with a glass door

Kopsht Luksoz

 • Pamje kopshti
 • Krevat King-size
 • 387 ft²

Një dhomë simpatike dhe elegante me gjithë qetësinë që ju kërkoni. Drita mesdhetare që filtron nëpër dritaret e mëdha thekson ndjenjën e hapësirës.

a bed and couch in a hotel room

Pamje Luksoze nga Pishina

 • Pamje pishine
 • Krevat King-size
 • 387 ft²

Me një dizajn elegant dhe bashkëkohor dhe nuanca të arkitekturës mesdhetare. Kjo dhomë e ndritshme dhe e gjerë me pamje nga pishina do të jetë një strehë paqeje për pushimet tuaja në Durrës.

a room with a pool and chairs

Deluxe Infinity Pamje nga Pishina me Kopsht Privat

 • Pamje pishine
 • Krevat King-size
 • 387 ft²

Ndjeni plotësisht ditët tuaja të pushimit duke shijuar një kopsht privat dhe hyrje të drejtpërdrejtë në pishinën e pafund të hotelit nga tarraca juaj. Dhoma përmban një krevat king dhe një krevat divan, ku mund të relaksoheni me një infuzion të përgatitur me xhezve në dispozicionin tuaj.

a room with a couch and a table and a table with a view of the ocean

Deluxe me Pamje Frontale nga Deti

 • Pamje deti
 • Krevat King-size
 • 387 ft²

Adriatiku para jush, dhe prapa, një dhomë e projektuar me detajet më të vogla në mendje për një pushim ideal. Shijoni gjithashtu pamjet e pishinës së pafund nga tarraca dhe një pushim të këndshëm brenda. Ajo përmban një krevat king, krevat divan, xhezve për kafe dhe infuzione dhe banjë me dush dhe vaskë.

a room with a pool and chairs
The Level

Pamja e Pishinës së Nivelit Premium

 • Pamje pishine
 • Krevat King-size
 • 387 ft²

Shijoni pushimet tuaja plotësisht në këtë dhomë ekskluzive. Me qasje private në pishinë nga tarraca, ju mund të bëni një zhytje në çdo kohë.

a room with a couch and a table
The Level

Niveli Premium Pamje nga Deti

 • Pamje deti
 • Krevat King-size
 • 387 ft²

Bëjeni këtë hapësirë strehën tuaj private të pushimeve dhe bini në dashuri me pamjet e mrekullueshme të detit. Një dhomë ekskluzive ku do të rrëmbeheni nga çdo detaj.

a living room with a couch and a table and chairs
The Level

The Level ana e Plazhit

 • Pamje kopshti
 • Krevat King-size
 • 484 ft²

Trajtoni veten në mirëqenien e ofruar nga kjo dhomë me tarracë dhe pamje nga deti. Ajo është e pajisur për të përmbushur nevojat tuaja, plot me detaje për një qëndrim të këndshëm. Nga një krevat i madh king, për pushim optimal, në një banjë me dush dhe vaskë.

a room with a bed and a television
The Level

Grand Suite Niveli

 • Pamje kopshti
 • Krevat King-size
 • 1022 ft²

Shijoni këtë strehë paqeje dhe qetësie. Përjetoni kënaqësinë e luksit të cilësisë më të lartë në këtë suitë të jashtëzakonshme 95 m2. Tarraca e gjërë me pamje nga deti Adriatik siguron eksperiencat më të paharrueshme nën diellin durrsak.

a bed in a room
The Level

Vila The Level Suite me Pishinë Private

 • Pamje kopshti
 • Krevat King-size
 • 1722 ft²

Eleganca, luksi dhe hapësira kombinohen në perfeksion në këtë vilë ekskluzive. Me dy dhoma gjumi dhe një pishinë private, kjo dhomë është një strehë paqeje për pushimin tuaj të arratisjes në bregdetin shqiptar.

Zbuloni markat tona

 • luxury
 • premium
 • essential