New openings

Paradisus Gran Canaria

Dokonalá kombinace luxusu a přírody v rámci destinace. Úžasný nový resort v bujné přírodě podél pláže San Agustín. Jeho elegantní služby a vynikající architektura a design interiéru jsou dokonalými společníky pro jedinečný luxusní zážitek.

INNSiDE Costablanca

Do you want to be as close as possible to the sea? Choose our beachside hotel for adults only (16+) to enjoy with your partner or friends. A Mediterranean destination where you can enjoy all the fun in Benidorm or just do nothing at all and relax by the sea. It's up to you.

Ngorongoro Lodge, The Meliá Collection

Opening summer 2023. Ngorongoro Lodge is destined to become one of the finest hotels at the Ngorongoro Crater. Located in a UNESCO World Heritage Site, the hotel boasts 56 rooms, 2 restaurants, a bar, an infinity pool and the The Crater restaurant.

St. Julians Mistral

Discover a small town that combines the charm of an authentic fishing village with an exciting tourist destination. Located in the very heart of St Julian's, our hotel is the starting point for an endless number of tours that you can do in or around the city.

Meliá Durres Albania

Vítejte v ráji na albánském pobřeží. Každý detail hotelu je navržen tak, abyste se už nikdy nechtěli vrátit domů. Dokonalá atmosféra zajistí, že vaše dovolená na albánském pobřeží bude naprosto dokonalá. Objevte výjimečné vybavení a nejexkluzivnější služby.

INNSiDE Kuala Lumpur Cheras

Discover the major transformation of Kuala Lumpur from a small mining camp to one of the most cosmopolitan cities in Asia. Located in the district of Cheras, our hotel offers you excellent rooms with great views.
1 / 6

You can´t miss these promotions

Meliá Escapes, vaše cesta začíná zde

Ode dneška si můžete rezervovat let + hotel a vše, co potřebujete pro náš první společný výlet. Získejte hotel, let, zážitky a transfery na jednom místě. Navíc můžete využít své body MeliáRewards nebo přidat další. Objevte svůj kompletní zážitek s Meliá Escapes.

Zaregistrujte se do MeliáRewards a získejte 2 000 bodů

Příslušnost znamená vstup do světa výhod. Sbírejte a používejte body nebo využívejte exkluzivní ceny a výhody v našich hotelech a u více než 100 partnerských společností.

Discover our brands

Designed to satisfy every customer, every time

  • luxury
  • premium
  • essential

Stáhněte si aplikaci Meliá pro iOS a Android a dopřejte si lepší mobilní zážitek