Melia Hotels - Najděte si svůj hotel a proveďte rezervaci online| Oficiální internetová stránka

New openings

Meliá Durres Albania

Vítejte v ráji na albánském pobřeží. Každý detail hotelu je navržen tak, abyste se už nikdy nechtěli vrátit domů. Dokonalá atmosféra zajistí, že vaše dovolená na albánském pobřeží bude naprosto dokonalá. Objevte výjimečné vybavení a nejexkluzivnější služby.

Paradisus Salinas Lanzarote

Hotel, který zahrnuje všechny krásy Lanzarote. Tento hotel pouze pro dospělé na Kanárských ostrovech je „Destination Inclusive® Luxury Resort“, což je inovativní koncept all-inclusive, který nabízí kulturní zážitky a místní aktivity jak v destinaci, tak v hotelu.

Sol Tropikal Durres

Nachází se v jižní části Dürresu a stalo se prvním soukromým letoviskem po podpisu Helsinské dohody. Sol Tropikal Durres s vlastní pláží o rozloze přibližně 1000 m2 je nejlepším místem na Jadranu pro rodinnou dovolenou.

Paradisus Gran Canaria

Dokonalá kombinace luxusu a přírody v rámci destinace. Úžasný nový resort v bujné přírodě podél pláže San Agustín. Jeho elegantní služby a vynikající architektura a design interiéru jsou dokonalými společníky pro jedinečný luxusní zážitek.

INNSiDE Bangkok Sukhumvit

Tento hotel ve čtvrti On Nut v Bangkoku se stane vaší základnou pro objevování mnoha restaurací, kaváren a nekonečných aktivit.

INNSiDE Barcelona Apolo

Nejlepší místo pro setkání v Barceloně. Představte si, že bydlíte v kulturním centru města, přes den poznáváte umění a v noci spíte v naprostém tichu. Právě to na vás čeká v našem hotelu. Fantastická poloha, velmi blízko bulváru Las Ramblas, přístavu a výstaviště Fira. Nenechte si to ujít!
1 / 6

You can´t miss these promotions

Meliá Escapes, vaše cesta začíná zde

Ode dneška si můžete rezervovat let + hotel a vše, co potřebujete pro náš první společný výlet. Získejte hotel, let, zážitky a transfery na jednom místě. Navíc můžete využít své body MeliáRewards nebo přidat další. Objevte svůj kompletní zážitek s Meliá Escapes.

Zaregistrujte se do MeliáRewards a získejte 2 000 bodů

Příslušnost znamená vstup do světa výhod. Sbírejte a používejte body nebo využívejte exkluzivní ceny a výhody v našich hotelech a u více než 100 partnerských společností.

Top happenings

Discover our brands

Designed to satisfy every customer, every time

  • luxury
  • premium
  • essential